کد خبر : 41966
عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف طلا مرکز مازندران خبر داد
طلا همچنان روی دور گرانی!

عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف طلا و جواهر مرکز مازندران از تداوم دور جدید روند صعودی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه خبر داد و گفت: قیمت سکه امامی به 15 میلیون و 400 هزار تومان، نیم سکه 8 میلیون و 500 هزار تومان و ربع سکه 5 میلیون و 600 تومان رسیده است.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما از تداوم دور جدید روند صعودی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه خبر داد و گفت: فعلا قیمت‌ها رو به بالا است و نرخ‌ها به نسبت یک ماهه گذشته، عدد خیلی بالاتری است.

وی افزود: قیمت‌های حال حاضر در واقع دستوری است و معاملات در بازار طلا، تقریبا راکد است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف طلا و جواهر مرکز مازندران، با اشاره به قیمت 6 میلیون و 200 هزار تومانی امروز  هر مثقال طلا، خاطرنشان کرد: هر گرم طلا در معاملات امروز با نرخ یک میلیون و 451 هزار تومان محاسبه شد.

 نصیری ادامه داد: قیمت سکه امامی به 15 میلیون و 400 هزار تومان، نیم سکه 8 میلیون و 500 هزار تومان و ربع سکه 5 میلیون و 600 تومان رسید.

وی اعلام کرد: هر چند نرخ‌های بالا بر روی سایت‌های رسمی مندرج شده است اما عملا معاملات با نرخ‌هایی بالاتر از این نیز انجام می‌شود.

عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف طلا و جواهر مرکز مازندران، متذکر شد: بنظر می‌رسد در موج جهش قیمت پیش‌رو، نرخ امروز کف قیمت‌های بازار است و لذا از خرید در شرایط حال حاضر، کسی متضرر نمی‌شود.

انتهای پیام/

Go to TOP
طراحی : داده پرداز کیمیا --- پشتیبانی : سریردیتا