اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41551 مورخ:[1400-09-15 19:08:01]
اطفای کامل حریق در هتل صدف محمودآباد/ علت آتش‌سوزی مشخص شد

اطفای کامل حریق در هتل صدف محمودآباد/ علت آتش‌سوزی مشخص شد

رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری محمودآباد گفت:با تلاش پرسنل آتش‌نشانی محمودآباد آتش سوزی طبقه آخر هتل صدف محموآباد اطفا و مهار شد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسن ذبیح‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان محمودآباد، اظهار کرد:با تلاش پرسنل آتش نشانی شهرستان محمودآباد آتش طبقه آخر و پشت بام هتل صدف در کوچه دریا ۲۸ خیابان آزادی مهار شد.

رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری محمودآباد  افزود:هتل صدف شهر محمودآباد ظهر امروز دچار آتش‌سوزی شد. حریق طبقات فوقانی ساختمان هتل را درگیر کرده بود.

وی افزود: این حادثه که بخاطر بی احتیاطی کارگر در هنگام جوشکاری در ساختمان رخ داده بود، به مرکز ۱۲۵ اطلاع داده شد که با حضور به موقع آتش‌نشانان با سه دستگاه خودرو و ۱۵ نفر پرسنل مجرب این آتش سوزی از دقایقی قبل مهار شده است.

ذبیح پور تصریح کرد:به منظور ایمن سازی سایر طبقات و اطمینان از اطفای کامل حریق همچنین به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی نظیر برج چالوس، با توجه به قرار گرفتن این هتل در کنار ساحل از شهرهای آمل، فریدونکنار، ایزدشهر و سرخ رود تقاضای خودرو جهت تامین آب شده بود که با حضور همکاران آتش‌نشان این شهرها،کار اطفای بصورت کامل انجام شد.

وی در پایان گفت:هم اکنون اطفای ساختمان به پایان رسیده و کار ایمن‌سازی و سایر اقدامات پیشگیرانه در حال انجام است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا