اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41536 مورخ:[1400-09-11 20:27:01]
 اجرای طرح نظارت بر بازار قرارگاه شهید امانی در بهشهر
فرمانده ناحیه مقاومت بهشهر خبر داد

اجرای طرح نظارت بر بازار قرارگاه شهید امانی در بهشهر

فرمانده ناحیه مقاومت بهشهر با بیان اینکه ورود بسیج با همکاری اداره صمت و جهاد کشاورزی می‌تواند نقش مهمی در نظارت بر قیمت ایفا کند، گفت: در راستای نظارت بر فروش کالاهای مایحتاج زندگی، طرح قرارگاه شهید امانی در بهشهر اجرایی شد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسین جناسمی در حاشیه بازدید از چند فروشگاه خواربارفروشی در بهشهر در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه ورود بسیج با همکاری اداره صمت و جهاد کشاورزی می‌تواند نقش مهمی در نظارت بر قیمت ایفا کند، اظهار کرد: طرح نظارت بر بازار با نام طرح  قرارگاه شهید امانی همانند شهرهای دیگر استان از ۶ آذر در بهشهر استارت خورد و این روند با قوت تمام در حال انجام است.

وی افزود: بسیج همیشه با ورود خود در بخش‌های مختلف مانند اجرای طرح سردار سلیمانی، طرح محرومیت‌زدایی و واکسیناسیون با رای و نظر مردم بسیار موفق عمل کرد و امیداوریم در طرح نظارت بر بازار هم با همکاری مردم و بازاریان سربلند بیرون بیاید.

فرمانده ناحیه مقاومت بهشهر تصریح کرد: در اجرای این طرح مرحله اول نظارت بر کالاهای مایحتاج زندگی از جمله مرغ، تخم مرغ، گوشت و خوابار است تا اینکه طبق قیمت مصوب اجناس به دست مصرف کننده برسد.

جناسمی گفت: مردم مطمن باشند چنانچه افرادی بخواهند در بازار سودجویی کنند و به گرانفروشی، کم‌فروشی و احتکار بپردازند و رزق مردم را به امید گران فروختن احتکار کنند با قضا طرف خواهند شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تنها هدف سپاه و نیروهای مردمی رضایت مردم است و این طرح تا ثبات قیمت در بازار ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا