اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41523 مورخ:[1400-09-07 14:36:01]
خواب گرانفروشان را در بازار مازندران برهم می زنیم
استاندار مازندران:

خواب گرانفروشان را در بازار مازندران برهم می زنیم

استاندار مازندران از گرانفروشی و کم فروشی به عنوان تقلب یاد کرد و گفت: ناظران و بازرسان خواب گرانفروشان را برهم می زنند.

به گزارش مازند اصناف؛ محمود حسینی پور عصر شنبه در جلسه قرارگاه تنظیم بازار استان با تاکید براینکه باید سازوکاری برای نظارت بر بازار توسط متولیان امر ارائه شود، افزود: کسانی که گرانفروشی می‌کنند و آرامش را از مردم گرفته‌اند بدانند خواب گرانفروشان را برهم خواهیم زد.

وی با اظهار اینکه ناظران طبق قانون خواب گرانفروشان را خواهند پراند، از تولیدکنندگان و اصناف خواست تا سوداگران و دلالان را معرفی کنند، افزود: برای این کار مشوق‌هایی درنظر گرفته می‌شود.

وی با تاکید براینکه مسئولانی که با ترک فعل و غفلت‌ها سبب ولن گاری در بازار شدند طبق مسئولیت باید پاسخگو باشند، تصریح کرد: واسطه‌ها و دلالان علت اصلی بی ثباتی در بازار هستند زیرا قیمت‌ها و هزینه‌های تمام شده تولید و کالا و خدمات در بازار مشخص است. استاندار مازندران با اظهار اینکه باید مازندران را به عنوان استان نمونه به جهان و کشور معرفی کنیم، گفت: ثبت قیمت‌ها سبب جذب گردشگر می‌شود.

حسینی پور از گرانفروشی و کم فروشی به عنوان تقلب یاد کرد و گفت: این پدیده امری قبیح و مذموم شده است. عملیات نظارت بر بازار مازندران با رمز مقدس یا امیرالمومنین و با همکاری بسیج آغاز شد و ۲۰۰ ناظر بسیجی نیز در کنار بازرسان صمت بر بازار نظارت خواهند کرد./مهر

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا