اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41516 مورخ:[1400-09-06 19:25:01]
دستور رئیس جمهور برای صادرات مرکبات از مازندران
رئیس مجمع نمایندگان مازندران مطرح کرد؛

دستور رئیس جمهور برای صادرات مرکبات از مازندران

شریعتی، رئیس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به نشست نمایندگان استان‌های شمالی با رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور برای صادرات مرکبات دستور جدی صادر کرده است.

به گزارش مازند اصناف؛ غلامرضا شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار بازار درباره نشست  رئیس جمهور با نمایندگان استان های شمالی اظهارداشت: مشکلات باغداران ودرخواست صادرات مرکبات مورد توجه ویژه رئیس جمهور قرار گرفته است و دستور رسیدگی و پیگیری جدی را صادر کرد.

وی با اشاره به اینکه طرح تنفس جنگل از دیگر مسائل مطرح شده در این نشست بود، افزود: قرار است دولت در خصوص طرح تنفس جنگل، لایجه جدیدی ارائه دهد.

وی اظهار داشت: متاسفانه برخی از مدیران اصرارشان بر نابودی جنگل‌های هیرکانی و مغایرت با قوانین موضوعه حاکم بر انتقال آب بین حوضه‌ای هستند و سکومت گزینشی برخی مدیران حیرت آور است.

شریعتی حضور رئیس جمهور و دولتمردان راسبب امیدبخشی بین مردم دانست و گفت: انتظار داریم مصوبات این سفرها و گزارش آن به اطلاع مردم برسد.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر مانع زدایی و پشتیبانی از کارآفرینان است، اظهار داشت: متاسفانه شاهد آن هستیم که سیاست های اعمال شده از سوی دستگاه های اجرایی مانع تحقق منویات مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: پتروشیمی امیرآباد مازندران از جمله مصوباتی بوده و به رغم آنکه یکسال از تصویب آن گذشته است، همچنان با مانع تراشی برخی از دستگاه ها روبرو است و این مسائل سبب بی انگیزگی سرمایه گذاران می‌شود.

شریعتی خواستار تشکیل قرارگاه اقتصادی در تمامی بخش‌ها شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا