اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41482 مورخ:[1400-08-24 20:18:01]
 ریزش ۱۵۵۲ تومانی نرخ دلار؛ سکه ۹۴ هزار تومان ارزان شد+ قیمت‌ها
در بازار امروز رخ داد؛

ریزش ۱۵۵۲ تومانی نرخ دلار؛ سکه ۹۴ هزار تومان ارزان شد+ قیمت‌ها

نرخ دلار در بازار آزاد در حالی که صبح امروز در کانال ۲۸ هزار تومان بود با ریزش سنگین ۱۵۵۲ تومانی به کانال ۲۶ هزار تومانی سقوط کرد و قیمت سکه هم افت ۹۴ هزار تومانی داشت؛ هر گرم طلا هم ۱۴ هزار تومان ارزان‌تر شد.

به گزارش مازند اصناف؛ قیمت انواع سکه، طلا و ارز امروز دوشنبه در بازار نسبت به روز گذشته کاهش یافت؛ این افت قیمت در بازار ارز چشمگیر بود و دلار به عنوان شاخص بازار با ریزشی بیش از ۱۵۰۰ تومان همراه شد و از کانال ۲۸ هزار تومان به کانال ۲۶ هزار تومان سقوط کرد.

فیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز نسبت به دیروز با افت ۹۴ هزار تومانی به ۱۲ میلیون و ۴۹۳ هزار تومان و سکه طرح قدیم با ۱۵۴ هزار تومان ریزش به ۱۲ میلیون و ۳۴۹ هزار تومان رسید.
 
نیم سکه امروز ۷۰ هزار تومان کاهش یافت و ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ربع سکه با ۳۰ هزار تومان افت، ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد. قیمت سکه یک گرمی هم ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است که ۵۰ هزار تومان افت داشت.
 
قیمت هر انس طلا در بازارهای جهانی امروز دوشنبه و در نخستن رو کاری هفته میلادی ۱.۵ دلار کاهش حدود ۱۸۶۳ دلار و ۴۸ سنت دادوستد شد.
 
هر گرم طلای ۱۸عیار امروز بازار تهران با افت ۱۴ هزار تومانی به یک میلیون و ۲۵۶ هزار تومان و هر گرم طلای ۲۴ عیار با کاهش ۱۹ هزار تومانی، یک میلیون و ۶۷۴ هزار تومان خرید و فروش شد.
 
نرخ انواع ارز امروز در بازار آزاد ریزش شدیدی داشت به طوری که دلار به عنوان شاخص این بازار با ریزش ۱۵۵۲ تومانی به از کانال ۲۸ هزار تومان به کانال ۲۶ هزار تومان نزول کرد و هم‌اکنون ۲۶ هزار و ۹۷۱ تومان به فروش رسید.
 
هر اسکناس یورو هم با ۱۷۵۱ تومان کاهش به ۳۰ هزار و ۸۹۳ تومان رسید.
 
قیمت دلار امروز در صرافی‌های بانکی برای فروش ۲۶ هزار و ۹۸۰ تومان به فروش رسید که ۲۳۹ تومان افت نسبت به دیروز را ثبت کرد. این صرافی‌ها هر دلار را ۲۶ هزار و ۴۴۵ تومان خریداری می‌کردند.
 
نرخ هر یورو در صرافی‌های بانکی ۳۱ هزار و ۴۶۳ تومان فروخت شد.
 

 
 
 
منبع: راه دانا
انتهای پیام/
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا