اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41481 مورخ:[1400-08-24 17:41:01]
 نرخ کرایه های بین شهری در مازندران ۱۵ درصد افزایش یافت
معاون حمل ونقل راهداری مازندران:

نرخ کرایه های بین شهری در مازندران ۱۵ درصد افزایش یافت

معاون حمل ونقل راهداری مازندران با اشاره به افزایش ۱۵ درصدی نرخ کرایه های بین شهری گفت: این نرخ گذاری توسط ستاد مرکزی و انجمن های صنفی انجام می شود.

به گزارش مازند اصناف؛ علی نصیری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره افزایش نرخ کرایه‌های بین شهری در استان اظهار داشت: افزایش کرایه‌ها از سوی ستاد مرکزی و توسط انجمن‌های صنفی انجام می‌شود و همه ساله در دوره‌های زمانی مختلف، انجمن‌های صنفی و کارفرمایان، اقتصاد فعالان این حوزه را بررسی می‌کنند.

وی با اظهار اینکه نرخ کرایه‌ها از ۱۵ آبان ماه افزایش یافته است، گفت: قرار بود ۱۵ درصد بر نرخ کرایه‌های موجود افزوده شود.

وی با عنوان اینکه سیاستگذاری نرخ‌ها توسط وزارتخانه صورت می‌گیرد، افزود: افزایش نرخ به نفع راننده و مردم نیست زیرا راننده نیز دارای مشکلات و گلایه‌هایی هستند.

نصیری، لوازم یدکی، لاستیک و غیره از جمله مشکلات فعالان صنعت حمل ونقل به شمار می‌رود، گفت: وظیفه راهداری نظارت بر حمل ونقل است و ما به عنوان دستگاه ناظر باید مسائل را به دستگاه‌های بالاتر منتقل کنیم.

معاون حمل ونقل راهداری مازندران گفت: افزایش ۱۵ درصدی کرایه‌ها ابلاغ شد و این مسئله همزمان با سایر مناطق کشور اعمال شده است.

به گزارش مهر، افزایش چندباره نرخ کرایه‌ها در سال سبب نارضایتی مردم مناطق مختلف مازندران شده است. در حال حاضر نرخ کرایه ساری - چالوس حدود ۱۰۰ هزار تومان، آمل - ساری ۳۸ هزار تومان رسیده است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا