اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41475 مورخ:[1400-08-24 17:20:01]
کشف 45 میلیارد ریال انواع کالاهای احتکاری در مازندران
رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران خبر داد

کشف 45 میلیارد ریال انواع کالاهای احتکاری در مازندران

رییس پلیس امنیت اقتصادی مازندران از کشف 45 میلیارد ریال انواع کالاهای احتکار شده در این استان خبر داد و گفت: به‌منظور برخورد با قاچاق و احتکار کالاهای اساسی در مازندران طرح سراسری مبارزه با احتکار و گرانفروشی، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد محمدپور در گفت و گویی اظهار کرد: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره اطلاعات و عملیات پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی 4 انبار احتکار کالا در سطح استان شدند.

وی تصریح کرد: با هماهنگی مرجع قضائی و همکاری کارشناسان ادارات صمت ، ماموران در بازرسی از این انبارها در مجموع 45 دستگاه لوازم خانگی، 3 هزار قلم انواع مواد شوینده، 2 تن برنج و ظروف پلاستیکی کشف کردند.

رییس پلیس امنیت اقتصادی مازندران ارزش کالاهای کشف شده در اجرای این طرح را برابر نظر کارشناسان مجموعا بالغ بر 45میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: متصدیان این انبارها پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

محمدپور در پایان با اشاره به این که هدف از احتکار و قاچاق کالا منفعت طلبی و سوء استفاده از نیازمندی های عمومی است، از مردم خواست: در صورت شناسایی محتکران و عاملان ایجاد ناامنی در نظام اقتصادی جامعه، مراتب را به مراجع قضائی و انتظامی اطلاع دهند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا