اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41461 مورخ:[1400-08-20 14:41:01]
برج «رامیلا» چالوس دیگر چیزی برای سوختن ندارد

برج «رامیلا» چالوس دیگر چیزی برای سوختن ندارد

رئیس اتش نشانی چالوس از شعله ور شدن دوباره حریق در برج رامیلا و سوختن کامل آن خبر داد.

به گزارشمازند اصناف؛ دیاری رییس آتش نشانی چالوس در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به پایان اطفای حریق تا ساعت دو صبح امروز، گفت: حدود یک ساعت بعد با توجه به وزش باد از سمت دریا، ضلع غربی و مجددا ضلع شرقی برج رامیلا در آتش سوختند.

وی با بیان اینکه ساختمان مسکونی تخلیه شده بود، افزود: ساختمان کاملا سوخته و فقط اسکلت آن باقی مانده است.

دیاری با اشاره به تلاش یازده ساعته و بی وقفه نیرو‌های آتش نشانی، گفت: نیرو‌های آتش نشانی از بابل، رامسر، ایزدشهر، شهسوار، نوشهر، شرکت نفت چالوس، عباس آباد، هچیرود برای اطفای حریق به یاری آمدند.

رئیس اتش نشانی چالوس با اشاره به گسترش حریق بر اثر آتش سوزی انشعابات کابل‌های برق عبوری از دیواره‌ها و سقف کاذب ساختمان، گفت: علت و میزان خسارت مالی دقیق این حادثه در دست بررسی قرار خواهد گرفت.

 

دانلود

طبقه آخر برج رامیلا در منطقه سردآبرود شهرستان چالوس از شامگاه چهارشنبه دچار حریق شده بود، با تلاش نیروهای آتش‌نشانی شهرهای نمک آبرود، مُتل قو و نوشهر آتش موقت مهار شد بود اما دیشب آتش از طبقه‌های بالا به پارکینگ سرایت دوباره زبانه کشید.

به علت گستردگی آتش‌سوزی، نیروها و تجهیزات آتش‌نشانی از شهرهای اطراف شهرستان چالوس برای اطفای حریق اعزام شدند، اما صبح امروز این ساختمان به طور کامل در آتش سوخت.

حریق این برج با باران صبحگاهی و تلاش آتش نشانان مهار شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا