اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41453 مورخ:[1400-08-18 13:07:01]
ضرب‌الاجل یک‌ماهه برای تعیین‎‌تکلیف نهاده‌های دپو شده در گمرکات
رئیس کل دادگستری مازندران اعلام کرد

ضرب‌الاجل یک‌ماهه برای تعیین‎‌تکلیف نهاده‌های دپو شده در گمرکات

رئیس کل دادگستری مازندران گفت: نهاده‌های دامی دپو شده در انبار‌های بنادر و گمرکات استان باید تا یکماه آینده تعیین تکلیف شود.

به گزارش مازند اصناف؛ حجت الاسلام محمدصادق اکبری در بازدید سر زده از سیلوها و مخازن نهاده های دامی بندر امیرآباد بهشهر اظهار کرد: مقدار زیادی نهاده دامی از قبیل جو و ذرت در انبار‌های بنادر مازندران دپو شده و خاک می‌خورد و بخشی از آنها فاسد شده و قابل استفاده برای دام‌ها نیز نیست.

 وی اکبری افزود: متاسفانه مقدار بسیار زیادی از نهاده دامی جو که از ۲سال قبل در انبار بندر امیرآباد دپو شده بود ترخیص و تعیین تکلیف نشده و فاسد شده است و باید و برای مصارف دیگری مورد بهره برداری قرار گیرد یا معدوم شود.


رئیس کل دادگستری مازندران ادامه داد: دستگاه‌های مربوطه باید هر چه سریعتر به ترخیص کالا‌های دپو شده در انبار بنادر و گمرکات استان اقدام کنند.

اکبری با بیان اینکه دادستانی بهشهر و مرکز استان با هر گونه تعلل در ترخیص کالاهای دپو شده اقدام قانونی خواهند کرد گفت: نهاده‌های دامی دپو شده در انبار‌های بنادر و گمرکات استان باید در مدت یکماه تعیین تکلیف و ترخیص شود.

رییس کل دادگستری مازندران افزود: نهاده‌های دامی که تازه وارد انبار بنادر و گمرکات استان شده است نیز با هماهنگی دستگاه‌های مرتبط و مذاکره با واردکنندگان هر چه سریعتر تعیین تکلیف و ترخیص شود.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا