اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41344 مورخ:[1400-07-18 21:03:01]
قدردانی اعضای انجمن صنایع لوازم خانگی از رهبرمعظم انقلاب برای منع واردات

قدردانی اعضای انجمن صنایع لوازم خانگی از رهبرمعظم انقلاب برای منع واردات

اعضای انجمن صنایع لوازم خانگی ایران از دستور اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر ممنوعیت واردات لوازم خانگی خارجی قدردانی کردند.

به گزارش مازند اصناف؛ اعضای انجمن صنایع لوازم خانگی ایران از دستور اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص ممنوعیت واردات لوازم خانگی خارجی تقدیر کردند.

 
در متن این نامه آمده است:
 
پیرو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب در جهت فراهم سازی زمینه‌های حداکثری رشد و پیشرفت کمی و کیفی فعالان صنعت لوازم خانگی در خصوص ممنوعیت واردات محصولات این صنعت، انجمن صنایع لوازم خانگی ایران به عنوان قدیمی‌ترین تشکل ملی این بخش با ۲۵۰ عضو فعال و ۴ دهه نقش آفرینی در صنعت و اقتصاد ملی از حسن عنایت و تدبیر رهبر انقلاب قدردانی می‌کند.
 
انجمن صنایع لوازم خانگی ایران آمادگی همه جانبه خود را جهت همسویی و همراهی با دستور رهبر انقلاب به عنوان عاملی کلیدی جهت شکوفایی صنعت لوازم خانگی و برداشتن موانع هر گونه انحصارگرایی داخلی و خارجی اعلام می‌کند.
 
همچنین انجمن مذکور اعلام کرده است که می‌تواند به عنوان جایگزینی مؤثر در برون رفت بیماری وابستگی به نفت با استفاده از اندیشه پژوهشگران و تجربه صاحب نظران این صنعت با تمرکز به سه دسته محصولات انرژی بر، غیر انرژی بر و قطعات لوازم خانگی عمل کند.
 
انجمن صنایع لوازم خانگی از اقدام این انجمن برای تدوین «سند راهبردی توسعه صنعت لوازم خانگی ایران» خبر داده است.
 

متن نامه مذکور به شرح زیر است:

قدردانی لوازم خانگی سازان از دستور رهبر انقلاب برای منع واردات

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا