اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41293 مورخ:[1400-07-01 19:14:01]
 دستگیری 11 محتکر کالا در مازندران دستگیر شدند/ 14 میلیارد ریال کالا کشف شد
رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران:

دستگیری 11 محتکر کالا در مازندران دستگیر شدند/ 14 میلیارد ریال کالا کشف شد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی انتظامی مازندران از اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد و گفت: ۱۱ محتکر کالا در استان دستگیر شدند.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد محمدپور اظهار داشت: به منظور جلوگیری از قاچاق و احتکار کالا طرح با خورد با مخلان اقتصاد جامعه دهمین مرحله طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

وی افزود، این طرح با هدف مقابله با قاچاق عمده سوخت، کنترل تانکرهای حامل سوخت و واپایش جایگاه‌های عرضه سوخت به اجرا در آمد.

سرهنگ محمدپور، تصریح کرد: در اجرای این طرح مأموران با تعامل و همکاری سازمان تعزیرات حکومتی، گمرک، سازمان صمت و…) اجرا موفق به شناسایی ۱۱ محتکر و قاچاقچی کالا در سطح استان شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان تصریح کرد: در اجرای این طرح، ۱۲ تن گندم خارج از شبکه، ۶ هزار عدد قرص غیر مجاز، ۹۸ حلقه لاستیک، ۱۲ تن انواع چوب آلات جنگلی، ۷۲ هزار نخ سیگار قاچاق، ۷۰ پاکت تنباکو، ۴ دستگاه ماینر و ۲ دستگاه موتور سیکلت کشف شد.

محمدپور ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را برابر نظر کارشناسان بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا