اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41288 مورخ:[1400-06-29 15:06:01]
 فضای کسب وکار نیازمند اصلاح است
نماینده مردم رامسر در مجلس:

فضای کسب وکار نیازمند اصلاح است

نماینده مردم تنکابن رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامناسب بودن فضای کسب و کار گفت: باید قانون کسب و کار و رتبه آن اصلاح شود.

به گزارش مازند اصناف؛ شمس الدین حسینی پیش ازظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری در رامسر با اشاره به اینکه موج کرونا سنگین بوده و خانوارهای زیادی گرفتار این بیماری شدند، گفت: در گذشته غفلت‌هایی در تزریق واکسن انجام گرفت اما پزشکان و کادر درمان جانفشانی کردند.

وی با بیان اینکه شورای اداری به نوعی هیئت دولت محلی است ولی کلمه اداری در کشور افت کرده و ادارات به دفاتر بروکراسی تبدیل شده که نگران کننده است، افزود: اختلاف دستگاه‌ها در جلسات شورای اداری حل و از شکایت در دستگاه قضائی خودداری شود.

حسینی ادامه داد: یکی از نکات برجسته دولت سیزدهم، ارتقای تعامل با مردم و حضور میدان عمل و صحنه است از این رو مدیر شهرستانی باید حوزه کاری خود را به خوبی بشناسد و در راستای توسعه و حل مشکلات تلاش کند.

این نماینده مجلس گفت: به لحاظ اقتصادی شرایط دشوار است اما با آغاز به کار دولت جدید امیدواریم تحول خوبی ایجاد شود تا با تکیه بر تولید داخلی و پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها روند کنونی تغییر پیدا کند.

حسینی با تاکید براینکه رتبه کسب و کار باید درست و در بخش دیگر قانون آن اصلاح شود، گفت: مجوزها ثبت محور و تأیید محور است و کسب و کار برای روزی حلال اصالت دارد.

وی ادامه داد: رقابت در محیط کسب و کار در کشور بسیار مهم است و مدیران باید گره گشای حل مشکلات مردم باشند.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس همچنین تاکید کرد /: شورای اسلامی شهر و روستا و دهیاران باید به دور از حواشی و بازی‌های سیاسی ثبات و سلامت را وارد شهر و روستا کنند./مهر

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا