اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41269 مورخ:[1400-06-25 13:42:01]
قالیباف: موضوع منطقه آزاد در مازندران نهایی شده است/ هیچ کالایی نباید در بنادر بیش از ۶ماه دپو شود

قالیباف: موضوع منطقه آزاد در مازندران نهایی شده است/ هیچ کالایی نباید در بنادر بیش از ۶ماه دپو شود

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع منطقه آزاد در مازندران در کمیسیون مربوطه نهایی شده و در روزهای آینده در صحن علنی مجلس مطرح و پس از تایید دوباره به شورای نگهبان برای تایید نهایی ارسال خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدباقر قالیباف صبح امروز در بازدید از بندر ویژه اقتصادی امیرآباد بر دپو نشدن کالا در بنادر کشور تاکید کرد و گفت: هیچ کالایی نباید در بنادر کشور بیش از ۶ ماه دپو شود.

وی در ادامه افزود: برای پیشرفت، تولید و اشتغال، مجلس به دنبال حذف قوانین زائد بوده و مصمم است تا با حضور در میدان موانع تولید را برطرف کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی وضعیت بندر امیرآباد را در میزان سرمایه‌گذاری رضایت بخش دانست و گفت: این بندر دروازه ورود ایران به اتحادیه اوراسیا است.

*زمان تخلیه کالا در بنادر کاهش یابد

قالیباف با بیان اینکه کاهش کاغذبازی اداری روند مبادلات را در بنادر افزایش خواهد داد، گفت: زمان تخلیه و بارگیری در بنادر کشور باید کوتاه‌تر شود.

وی خاطرنشان کرد: موضوع منطقه آزاد در کمیسیون مربوطه نهایی شده و در روزهای آینده در صحن علنی مجلس مطرح و پس از تایید دوباره به شورای نگهبان برای تایید نهایی ارسال خواهد شد.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز در سفری یک‌روزه وارد فرودگاه بین‌المللی شهدای ساری شد و در بدو ورود، آیت‌الله محمدی‌ لائینی نماینده ولی فقیه در استان و حسین‌زادگان استاندار مازندران و جمعی از مسؤولان وی را همراهی کردند./فارس

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا