اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41230 مورخ:[1400-06-17 14:01:01]
 ۷ واحد نانوایی در ساری پلمب شد
رئیس آرد ونان غله مازندران:

۷ واحد نانوایی در ساری پلمب شد

رئیس آرد ونان غله و خدمات بازرگانی مازندران با اشاره به بازدید از ۹۷ نانوایی گفت: هفت واحد نانوایی در شهرستان به دلیل تخلفات پلمب شد.

به گزارش مازند اصناف؛ علی رمضانی مقدم گفت: در ادامه طرح تشدید نظارت بر واحدهای خبازی استان ۱۰ تیم بازرسی استانی متشکل از اداره کل غله، صمت و دانشگاه علوم پزشکی از ۹۷ واحد خبازی در شهرستان ساری با رویکرد رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا، رعایت ساعت کار، تعطیلات خودسرانه، وضعیت وزن چانه و… بازدید به عمل آوردند.

وی اظهار داشت: در اجرای این طرح در شهرستان ساری به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و نظافت محیط ۷ واحد پلمپ و ۳۱ واحد اخطار و جریمه دریافت کردند، ۱۲ واحد خبازی نیز به دلیل تعطیلی خودسرانه، ۹ واحد به دلیل کسری وزن چانه و ۴۳ واحد به دلیل عدم حضور متصدی به تعزیرات معرفی و جریمه شدند.

رمضانی مقدم در پایان افزود: طرح تشدید نظارت و بازرسی بر واحدهای خبازی به منظور چگونگی اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در کنار سایر اقدامات و بازرسی‌های ذاتی دستگاه‌های مرتبط از جمله دانشگاه علوم پزشکی و اداره صمت در شهرستان‌ها در حال اجرا است./مهر

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا