اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41227 مورخ:[1400-06-16 18:30:01]
 فعالیت ۲۰ درصدی کارخانه های سیمان در مازندران
رئیس سازمان صمت مازندران خبر داد

فعالیت ۲۰ درصدی کارخانه های سیمان در مازندران

رئیس سازمان صمت مازندران کمبود برق را مشکل فراروی تولید ذکر کرد و گفت: کارخانه های سیمان استان با ۲۰ درصد ظرفیت در حال کار و تولید است.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو در جلسه هئیت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین صنعتی با تاکید بر توسعه سرمایه گذاری در استان اظهار داشت: ۴۲ درصد جی پی تی استان در صنایع غذایی است و مشکل استان نبود صنایع پیشرفته است.

وی با اظهار اینکه صنایع استان ابتدایی و سنتی است، حمایت از بخش صنعت و معدن را ضروری دانست و گفت: متأسفانه سیمان استان با ۲۰ درصد ظرفیت در حال فعالیت است و کسری برق از جمله مشکلات به شمار می‌رود.

محمد اسماعیلی رئیس بسیج صنعت مازندران نیز در جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج مهندسین صنعتی در ساری با بیان اینکه بسیج نقش ارزنده‌ای را در گام اول انقلاب اسلامی داشته است، گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی، نقش بسیج در تحقق فرامین و منویات مقام معظم رهبری بیش از گذشته حائز اهمیت است و باید نقش پیشبرنده خود را ایفا کند.

وی با تاکید برایجاد سازوکارهای جدید ونو و برای بسط و گسترش نگاه نخبگانی در جامعه گفت: برای تحقق این امر، تشکیل هیئت‌های اندیشه ورز به عنوان بهترین پشتوانه فکری شجره طیبه بسیج در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت: هیئت اندیشه ورز متشکل از جمعی از صاحبنظران، اندیشمندان و صاحبان فکری است و احصای مسائل اساسی و اولویت دار قشر و ارائه راهکارهای عملی برای حل مسائل از جمله اهداف است.

اسماعیلی یادآور شد: ایجاد مجموعه جوان انقلابی، آسیب شناسی، گفتمان و جریان سازی در موضوعات مختلف با اهداف بسیج از جمله اهداف و رویکردهای هیئت‌های اندیشه ورز محسوب می‌شود./مهر

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا