اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41211 مورخ:[1400-06-13 14:36:01]
 دستمزد کارخانه‌های آرد ۸ سال تغییر نکرده است/ توزیع ۳۰ هزار تن آرد در مازندران
دبیر انجمن صنفی کارخانجات آرد مازندران:

دستمزد کارخانه‌های آرد ۸ سال تغییر نکرده است/ توزیع ۳۰ هزار تن آرد در مازندران

دبیر انجمن صنفی کارخانجات آرد مازندران به روزرسانی دستمزد کارخانه های آرد و نرخ گندم را مهمترین مطالبه از دولت بیان کرد و گفت: دستمزد کارخانه های آرد هشت سال تغییر نکرده است.

به گزارش مازند اصناف؛ بهرام مشکین در گفتگو با خبرنگار بازار با اشاره به استقرار دولت جدید، به روز رسانی دستمزد کارخانه های آرد و قیمت گندم و آرد را مهمترین مطالبه از دولت سیزدهم بیان کرد.

وی با اظهار اینکه به روزرسانی قیمت آرد و گندم به نفع کشور و مردم خواهد بود، افزود: این سبب می شود تا یارانه ها به افراد و نیازمندان واقعی تخصیص داده شود.

دبیر انجمن صنفی کارخانجات آرد مازندران با عنوان اینکه گندم سال زراعی آتی با قیمت هفت هزار و ۵۰۰ تومان از کشاورز و گندمکار خریداری خواهد شد، نرخ کنونی قیمت تضمینی گندم را پنج هزار هزار تومان ذکر کرد.

مشکین یادآور شد: نرخ فروش آرد از سوی کارخانه های آرد به نانوایی ها هشت سال بدون تغییر مانده است، گفت: نرخ کنونی فروش آرد به نانوایی ها با گندم ۶۵۰ تومانی، ۸۴۰ تومان است.

وی با بیان اینکه از نظر ذخایر آرد در استان مشکلی نداریم، گفت: محموله های گندم وارداتی نیز ارسال می شود و از این رو در استان از نظر ذخایر کمبود و مشکلی نداریم.

دبیر انجمن صنفی کارخانجات آرد مازندران درباره تخلیط گندم استان با گندم دیگر مناطق برای آرد گفت: کیفیت گندم وارداتی نیز خوب است و نیاز به تخلیط با گندم استان نیست.

مشکین میزان توزیع آرد را در استان ماهانه ۳۰ هزار تن ذکر کرد و گفت: ماهانه ۳۷ هزار تن گندم برای تولید آرد مصرف می شود.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا