اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41204 مورخ:[1400-06-11 13:51:01]
حسین فلاحتی خبرنگار برجسته مازندرانی درگذشت
پس از یک ماه جدال با بیماری؛

حسین فلاحتی خبرنگار برجسته مازندرانی درگذشت

حسین فلاحتی پیشکسوت عرصه خبر و خبرنگار ایرنا در مازندران، امروز پس از یک ماه مبارزه با بیماری کرونا درگذشت.

به گزارش مازند اصناف؛ «حسین فلاحتی» خبرنگار ایرنا و رئیس مرکز این خبرگزاری در خراسان شمالی صبح امروز پس از حدود یک ماه جدال با بیماری در بیمارستان شفای ساری در سن ۴۹ سالگی درگذشت.

فلاحتی بیش از دو دهه در کسوت خبرنگار ایرنا در استان‌های مازندران، خراسان رضوی و خراسان شمالی فعالیت داشت و ۱۷ اسفند پارسال با حکم مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان رئیس جدید ایرنا خراسان شمالی منصوب شده بود.

این خبرنگار و فعال رسانه‌ای سابقه فعالیت رسانه‌ای در حوزه بین‌الملل را نیز داشت و به عنوان خبرنگار ایرنا در بغداد برای انجام مأموریت رسانه‌ای حضور یافته بود.

وی طی بیش از دو دهه فعالیت رسانه‌ای خود علاوه بر پوشش مستمر رویدادها و اخبار رسانه‌ای، گزارش‌های مؤثری در حوزه‌های مختلف اجتماعی تهیه و منتشر کرده بود که بساری از این گزارش‌ها از آثار شاخص و اثرگذار حوزه رسانه‌ها محسوب می‌شوند. فلاحتی در جشنواره‌های مختلف استانی و ملی حوزه رسانه بارها خوش درخشید و رتبه‌های متعددی کسب کرد.

 کسب رتبه نخست حوزه خبر در نخستین جشنواره ملی رسانه و راهداری، تقدیر در جشنواره‌های حوزه سلامت، رتبه سوم بخش گزارش جشنواره سراسری خبرنگاران ایرنا و رتبه اول بخش ویژه جشنواره مطبوعات استان خراسان شمالی برخی از موفقیت‌های جشنواره‌ای این خبرنگار و مدیر فقید خبرگزاری ایرنا در یک دهه اخیر است.

پایگاه اطلاع رسانی
مازنداصناف،  ضایعه درگذشت این همکار حرفه‌ای و بااخلاق را به خانواده ایشان و جامعه رسانه‌ای مازندران و کشور تسلیت می‌گوید.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , حسین , فلاحتی , خبرنگار , ایرنا , درگذشت , کرونا , ساری , مدیر , فعال , رسانه , مازندران , حسین , فلاحتی , خبرنگار , ایرنا , درگذشت , کرونا , ساری , مدیر , فعال , رسانه , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا