اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41172 مورخ:[1400-06-06 13:33:01]
 طلا، افسار گسیخت!/ پیشروی سکه تا نیمه کانال 12 میلیونی
عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف طلا و جواهر مرکز مازندران:

طلا، افسار گسیخت!/ پیشروی سکه تا نیمه کانال 12 میلیونی

عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف طلا و جواهر ساری با بیان اینکه مزنه‌ای که در ظرف تقریبا یک‌سال ثابت مانده بود و نوسان آن خیلی جزئی بود، به یکباره طی یک هفته به انفجار رسید؛ گفت: طی همین مدت کوتاه، طلا از مثقالی 4 میلیون و 500 هزار تومان به مثقالی 5 میلیون و 150 هزار تومان رسید.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخزین تغییرات و نوسانات قیمتی بازار طلا و سکه، اظهار کرد: قیمت‌ها طی یکی-دو هفته اخیر به طور عجیبی رو به بالا در حرکت است.

وی افزود: مزنه‌ای که در ظرف تقریبا یک‌سال ثابت مانده بود و نوسان آن خیلی جزئی بود، به یکباره طی یک هفته به انفجار رسید.

عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف طلا و جواهر ساری، خاطرنشان کرد: علت اصلی این موضوع هم به اتفاقات اخیر افغانستان، ماجرای طالبان و مسائل پشت پرده برجام بر می‌گردد که در این روند بسیار تاثیر گذار بود.

نصیری گفت: طی همین مدت کوتاه به یکباره، طلا از مثقالی 4 میلیون و 500 هزار تومان به مثقالی 5 میلیون و 150 هزار تومان رسید.

وی بیان کرد: سکه تمام در بازار امروز تقریبا 12 میلیون و 435 هزار تومان قیمت خورد و این سطح از قیمت را تاکنون، طی سال جاری تجربه نکرده بود و تا این جای سال، سقف قیمتی سکه رقم خورده است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف طلا و جواهر ساری، اعلام کرد: نیم سکه 6 میلیون و 440 هزار تومان و ربع سکه نیز 4 میلیون تومان در معاملات امروز محاسبه و دادوستد شد.

نصیری متذکر شد: قیمت دلار نیز در بازار امروز در کانال 28 هزار تومان قرار دارد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا