اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41159 مورخ:[1400-06-02 18:47:01]
 پویش نذر نفس برنامه محوری سالروز بسیج اصناف در مازندران
مسئول بسیج اصناف مازندران اعلام کرد

پویش نذر نفس برنامه محوری سالروز بسیج اصناف در مازندران

مسئول بسیج اصناف مازندران ضمن تبریک چهارم شهریورماه سالروز بسیج اصناف، گفت: مهم‌ترین فعالیت در دست اجرا در این روز به پویش نذر نفس بر می‌گردد که بنا است در قالب رزمایش عاشقان ثارالله به اجرا گذاشته شود و در این پویش فعالیت‌های متنوعی صورت می‌گیرد که برجسته‌ترین آن خرید و تهیه کپسول اکسیژن برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی است.

محمد ابراهیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار مازند اصناف؛ ضمن تبریک چهارم شهریورماه سالروز بسیج اصناف، اظهار کرد: بسیج اصناف در بازار فعالیت می‌کند و به این دلیل شکل گرفت که به بازار برای تحقق ارزش‌های نظام در جامعه کمک کند، در واقع قشرهای مختلف بسیج در بخش‌های مختلف شکل گرفت تا بتواینم در همه لایه‌های نظام، اهداف نظام اسلامی را تحقق و سرعت ببخشیم از این رو بسیج اصناف هم در قشر اصناف تشکیل و ارتباط خوبی بین بسیج اصناف و بازاریان برقرار شد.


وی با بیان اینکه روز شهادت شهید عراقی که از فعالین بازار بود، روز گرامیداشت بسیج اصناف و بازاریان نامگذاری شده است؛ افزود: این شهید عزیز قبل از انقلاب با نواب صفوی و پس از آشنایی با تفکرات امام، دوست و یار امام برای تحقق حکومت اسلامی شد، شهید عراقی شخصیت برجسته‌ای بود که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی توسط گروه فرقان ترور شد.

مسئول بسیج اصناف مازندران، خاطرنشان کرد: در روز بسیج اصناف برنامه‌های متنوعی در دست اجرا است که قرار است در این روز با همکاری تمامی خیران بازار، کسبه بسیجی، اصناف و بازاریان متدین و منصف استان، این فعالیت‌ها اجرا شود.

 ابراهیمی تصریح کرد: مهم‌ترین فعالیت در دست اجرا در این روز به پویش نذر نفس بر می‌گردد که بنا است در قالب رزمایش عاشقان ثارالله به اجرا گذاشته شود و در این پویش فعالیت‌های متنوعی صورت می‌گیرد که برجسته‌ترین آن خرید و تهیه کپسول اکسیژن برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی است.

وی اعلام کرد: از دیگر اقدامات این رزمایش، تهیه بسته‌های معیشتی، تهیه بسته‌های فرهنگی و تهیه جهیزیه برای نو عروسان نیازمند در شهرهای مختلف استان است که با مشارکت و همراهی اصناف و بازاریان صورت می‌گیرد.


مسئول بسیج اصناف مازندران، ضمن تقدیر از مشارکت و همراهی اصناف مازندران در تمکین مصوبات ستاد ملی کرونا و تعطیلی واحدهای کسبی در نوبت‌های متعدد اعلام شده، تاکید کرد: با توجه به مشکلات عدیده موجود در بازار مازندرن و خسارات و اذیت‌هایی که کسبه طی این مدت متحمل شده‌اند، انتظار می‌رود از دولت انقلابی جدید که در جهت رفع مشکلات بازاریان اهتمام ویژه داشته باشد و گره از کار کسبه استان در بازار بگشاید.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا