اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4114 مورخ:[1392-04-26 10:34:01]
 مربیان کانون پرورش فکری مازندران نمونه کشوری شدند

مربیان کانون پرورش فکری مازندران نمونه کشوری شدند

در بیستمین مراسم تقدیر از مربیان و کارشناسان نمونه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور، دو مازندرانی مربی برتر شدند.

به گزارش نجبا از فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، مرکز آفرینش‌های فرهنگی، هنری کانون در مراسمی تحت عنوان تقدیر از مربیان و کارشناسان نمونه کانون از 76 مربی و کارشناس تقدیر کرد که مسئولیت اصلی کشف و پرورش خلاقیت‌های کودکان و نوجوانان ایرانی را در بیش از 870 مرکز فرهنگی، هنری کانون سراسر کشور برعهده دارند.

مائده موجرلو مربی مسئول مرکز گلوگاه و فتانه برنده؛ مربی فرهنگی مرکز کتالم به عنوان دو نفر از مربیان نمونه کشوری مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این آئین با اهدای لوح سپاس و هدیه‌ای نقدی که با حضور مدیرعامل کانون، معاون فرهنگی و سایر مسئولان برگزار شد از 11 مربی هنری پاره وقت، دو مربی ادبی پاره وقت، 22 مربی فرهنگی، 33 مربی مسئول، شش کارشناس استانی، دو کارشناس ستادی و دو کارشناس پیشکسوت و بازنشسته نیز قدردانی شد.

این مربیان و کارشناسان موفق طی فرآیند مشخصی مرحله به مرحله مورد ارزیابی شغلی طی یک سال قرار می‌گیرند و در نهایت به عنوان نمونه معرفی می‌شوند.

در این آیین همچنین از سامانه ارزیابی و انتخاب مربیان و کارشناسان نمونه کانون توسط مدیرعامل کانون رونمایی شد.

،کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دارای بیش از 870 مرکز فرهنگی، هنری ثابت، سیار شهری و روستایی و کتابخانه پستی در سراسر کشور بوده که از این میان مازندران دارای 23 مرکز ثابت و سه مرکز سیار روستایی و یک مرکز کتابخانه پستی است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا