اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4109 مورخ:[1392-04-26 10:18:01]
طلبم از راه ساری زیاد است/ 2 هفته آینده تکلیفم مشخص می‌شود
محمود لطفی :

طلبم از راه ساری زیاد است/ 2 هفته آینده تکلیفم مشخص می‌شود

کاپیتان فصل گذشته تیم فوتسال لیگ برتری راه ساری با اعلام اینکه طلبم از این تیم زیاد است، گفت: طی دو هفته آینده تکلیفم در این تیم یا دیگر تیم‌های لیگ برتری مشخص می‌شود.

به گزارش نجبا و به نقل از فارس،محمود لطفی امروزاظهار داشت: دو هفته آینده تکلیفم برای حضور در تیم فوتسال راه ساری یا تیم‌های دیگر لیگ برتری مشخص می‌شود.

وی افزود: مسئولان قول دادند وضعیت شغلی‌ام در شهرداری ساری مشخص شود، اگر این امر محقق شد به طور رایگان برای راه توپ می‌زنم و با این تیم می‌مانم.

لطفی اضافه کرد: اگر وضعیت کارم در شهرداری نامشخص بماند ابتدا مدتی به استراحت می‌پردازم و بعد به زندگی روزمره‌ام مشغول می‌شوم.

این فوتسالیست نام‌آشنای کشورمان که 13 سال در لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور حاضر است، گفت: در مدت 13 سالی که در لیگ برتر هستم تنها برای تیم راه ساری توپ زدم و به تیم دیگری نرفتم.

کاپیتان فصل گذشته تیم فوتسال لیگ برتری راه ساری با اعلام اینکه طی دو هفته اخیر با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کردم، اذعان داشت: حتی برای برطرف کردن آنها مجبور شدم منزلم را بفروشم.

وی در مورد طلبکاری‌های خود از باشگاه راه یادآور شد: از راه ساری طلب زیاد دارم و در فصل گذشته نیز زیر 10 میلیون تومان از قرار دادم به من پرداخت شد.

 لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور بنا به گفته مسئولان فدراسیون فوتبال از 15 شهریور ماه امسال آغاز شود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا