اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4108 مورخ:[1392-04-26 10:15:01]
 مرگ سارق به علت سقوط از ارتفاع در محمودآباد

مرگ سارق به علت سقوط از ارتفاع در محمودآباد

سارقی که برای سرقت از یک ساختمان چند طبقه وارد مجتمع مسکونی شده بود، به علت نامعلومی از طبقه چهارم ساختمان سقوط کرد و جان باخت.

به گزارش نجبا از فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان محمودآباد، مبنی بر وقوع سانحه سقوط از ارتفاع در یکی از مجتمع‌های مسکونی شهر، ماموران سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

ماموران پس از حضور در محل حادثه با بررسی موضوع دریافتند مردی ناشناس 28 ساله که در حال سرقت از منزل فردی در یکی از طبقات این ساختمان بوده، با مشاهده مالک ساختمان، حین فرار از پشت بام منزل در طبقه چهارم به پائین سقوط کرد.

سارق که از ناحیه سر دچار خونریزی و شکستگی شدید شده بود با حضور عوامل اورژانس سریعاً برای معالجه به بیمارستان منتقل شد.

با توجه به وضعیت جسمانی سارق و قادر به تکلم نبودن وی، تلاش برای شناسایی هویت سارق همچنان ادامه دارد.

این فرد به علت شدت جراحات در بیمارستان جان باخت.

سارق حرفه‌ای موتورسیکلت در جویبار گرفتار قانون شد

در خبر دیگر این پایگاه خبری آمده است: فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از شناسایی و دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف چهار دستگاه موتور سیکلت مسروقه خبر داد.

ذبیح‌الله پهلوانی بیان داشت: در پی کسب خبری از مرکز فرماندهی و کنترل فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر اینکه فردی به نام "ز –غ" از متهمان سابقه‌دار که به تازگی از زندان آزاد شده اقدام به سرقت موتورسیکلت می‌کند، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری مرکزی این شهر قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با شناسایی مخفی‌گاه متهم در حوالی یکی از روستاهای حومه شهرستان جویبار بلافاصله اکیپی از عوامل تجسس کلانتری مرکزی برای بررسی به محل مورد نظر اعزام شدند.

پهلوانی افزود: در ساعت دو بامداد سارق که با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت هوندا مشکی رنگ وارد مخفیگاه شده بود، به محض ورود از سوی ماموران انتظامی دستگیر شد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در بازرسی اولیه ماموران از مخفیگاه این متهم چهار دستگاه موتورسیکلت هوندا سرقتی و یک دستگاه موتور آبکش روبین به همراه مقادیری تریاک کشف و ضبط شد.

پهلوانی در پایان افزود: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا