اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 41074 مورخ:[1400-05-03 15:20:01]
 روند کاهشی قیمت سیمان از اواخر هفته
معاون بازرگانی سازمان صمت مازندران خبر داد

روند کاهشی قیمت سیمان از اواخر هفته

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: براساس پیش‌بینی از اواخر هفته روند کاهشی قیمت سیمان آغاز می‌شود که انتظار داریم با ادامه روند تولید به قیمت قبل بازگردد.

به گزارش مازند اصناف؛ این روزها در کنار خبرهای مختلفی که از افزایش قیمت کالاها به گوش می‌رسد، افزایش قیمت سیمان خبر شوکه‌ کننده بوده است.

قیمت سیمان با شتاب زیاد از قیمت حدود ۳۰ هزار تومان تا مرز ۱۱۰ هزار تومان پیش رفته است؛ درحالی‌که تا قبل از این افزایش قیمت، خرید این کالا در توان مردم نبوده است.

از موضوعات دیگری که افزایش قیمت سیمان را بیشتر مورد توجه قرار داد باتوجه به شرایط فصلی این روزها اوج مصرف سیمان به‌ویژه در مازندران است و همین موضوع نگرانی‌های بسیاری به دنبال داشته است.

ابراهیم یعقوبی معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در این‌باره در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار کرد: انتظار ما این است قیمت سیمان به تعادل برسد.

وی با اشاره به اینکه دلیل افزایش قیمت سیمان بحث مشکلات گرما و برق است، افزود: براساس پیش‌بینی از اواخر هفته روند کاهشی قیمت سیمان آغاز می‌شود که انتظار داریم با ادامه روند تولید به قیمت قبل بازگردد.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان گفت: قیمت سیمان از اواخر هفته به‌تدریج به تعادل می‌رسد و کاهش دمای هوا نیز در این زمینه کمک‌کننده خواهد بود.

یعقوبی در پایان گفت: به این دلیل که در این فصل از سال پیک مصرف سیمان است این موضوع مشکلاتی به دنبال داشته که پیش‌بینی می‌شود از اواخر هفته روند کاهشی داشته باشد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا