کد خبر : 41010
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا مرکز مازندران عنوان کرد
طلا کمی ارزان شد/ تداوم بی اعتمادی مشتریان به بازار

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران گفت: علیرغم اینکه شاهد تنش قیمتی در بازار نبودیم و حتی طی روز جاری قیمت‌ها روند نزولی هم داشته است اما همچنان تقاضا برای خرید بسیار پایین است.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار کرد: در هفته اخیر، بازار طلا و سکه یک جو آرام و عادی را تقریبا طی کرد؛ یعنی شاهد نوسان قیمت ان چنانی در هیچ یک از اقلام بازار طلا و سکه و حتی دلار نداشتیم.

وی افزود: اما از امروز به یکباره، قیمت‌ها یک روند نزولی پیدا کرد که دلیل خاصی هم برای آن نمی‌توان عنوان کرد که شاید به تعطیلی بازار تهران و برخی اتفاقات در مذاکرات برگردد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف طلا و جواهر مرکز مازندران، خاطرنشان کرد: هر مثقال طلا در بازار امروز با جهش قابل توجه به 4 میلیون و 560 هزار تومان رسید.

نصیری ادامه داد: هر گرم طلا در معاملات امروز با نرخ یک میلیون و 60 هزار تومان محاسبه شد.

وی بیان کرد: قیمت سکه طرح قدیم حدود 10 میلیون و 500 هزار تومان و قیمت سکه طرح جدید 10 میلیون و 700 هزار تومان رسید.

عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف طلا و جواهر مرکز مازندران، افزود: نیم سکه نیز در بازار امروز 5 میلیون و 670 هزار تومان و ربع سکه 3 میلیون و 600 قیمت خورد.

نصیری گفت: بازار طلا و سکه هرچند یک تکان کوچکی خورده است اما همچنان راکد است؛ چرا که از اعتماد مردم به سرمایه گذاری در بازار طلا کاسته شده است.

انتهای پیام/

Go to TOP
طراحی : داده پرداز کیمیا --- پشتیبانی : سریردیتا