اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4094 مورخ:[1392-04-25 20:24:01]
 مخالف فروش باشگاه سایپاشمال هستم
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران:

مخالف فروش باشگاه سایپاشمال هستم

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: مخالف فروش باشگاه سایپاشمال هستم.

به گزارش نجبا و به نقل از فارس،احمد سعادتمند امروزبه مسایل پیش رو درباره عزل و نصب‌‌ها و برکناری‌های اخیر در اداره ورزش و جوانان شهرهای مازندران بیان داشت: در آینده نزدیک چند رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان‌ها نیز تغییر می‌کنند.

وی با اشاره به برکناری عادل عالیشان از ریاست اداره ورزش و جوانان قائمشهر افزود: عالیشان مدت‌ها استعفایش را تقدیم کرده بود و دیروز با استعفای وی موافقت کردم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به طبیعی بودن برکناری برخی از روسای ادارات شهرستان‌ها و هیئت‌ها از سوی مدیرکل ابراز داشت: با برکناری عالیشان، هیچ اتفاقی نیفتاده و از تجربیات وی در حوزه ستادی اداره کل ورزش و جوانان استان استفاده می‌شود.

سعادتمند همچننی درباره برکناری ابراهیمی رئیس هیئت فوتبال قائمشهر در ادامه اظهار داشت: برخی بر این باورند که با برکناری مهدی ابراهیمی از سمت هیئت فوتبال قائمشهر، من هم عالیشان را از سمتش برکنار کردم که این مطلب صحت ندارد.

وی گفت: در حال حاضر علی قاسمی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان قائمشهر منصوب شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در پایان درباره وضعیت دو تیم قائمشهری نساجی و سایپا شمال خاطرنشان کرد: در حال حاضر کادر فنی باشگاه نساجی مشغول تست‌گیری از بازیکنان هستند تا با قدرت در لیگ حضور یابند.

وی خاطرنشان کرد: اما درباره وضعیت سایپا شمال همچنان پای حرفم هستم از  فروش و یا خروج این تیم به خارج از استان مخالفت می‌کنم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا