اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40695 مورخ:[1400-02-04 22:24:01]
تعطیلی طولانی مدت واحدهای صنفی خسارت زا است/ انتقاد از سیاست های متناقض
رئیس اتحادیه مشاوران املاک چالوس:

تعطیلی طولانی مدت واحدهای صنفی خسارت زا است/ انتقاد از سیاست های متناقض

رئیس اتحادیه مشاوران املاک چالوس تعطیلی واحدهای صنفی از یک سو و فعال بودن سازمان های مرتبط با اصناف از سوی دیگر را نوعی بی انصافی دانست و گفت: تعطیل واحدهای صنفی خسارت زا است.

به گزارش مازند اصناف؛ علیرضا شعبان پور در گفتگو با خبرنگار بازار با بیان اینکه اصناف آماده اجرا و رعایت هر نوع پروتکل های بهداشتی در دوران کرونایی هستند از سیاست های متناقض و تبعیض گونه در تعطیلی اصناف انتقاد کرد و گفت: از یکسو برای واحدهای صنفی گروه های شغلی دو تا چهار تعطیلی قائل هستند و از سوی دیگر سازمان های مرتبط با اصناف نظیر مالیات و بانک ها دایر و فعال هستند.

وی افزود: اصناف همواره در رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری با متولیان امر پیشگام بودند و باید سیاست های متناقض در این حوزه برطرف شود.

وی با بیان اینکه تعطیلی های غیرکارشناسی به اصناف مختلف از جمله حوزه مشاوران املاک خسارت های زیادی وارد کرده است، گفت: تعطیلی واحدهای صنفی و فعالیت سازمان های مرتبط با اصناف به هیچ وجه منطقی و کارشناسی نیست.

شعبان پور از اعضای تحت پوشش اتحادیه و اصناف خواست تا نسبت به رعایت و توجه به پروتکل های بهداشتی حساسیت و دقت بیشتری داشته باشند.

گفتنی است وضعیت ۱۹ شهرستان مازندران قرمز و نارنجی است و تعطیلی اصناف گروه شغلی دو تا چهار از جمله مشاوران املاک نیز در هفته جاری تمدید شده است. جمعی از اصناف و فعالان بازارشهرستان چالوس ظهر امروز با حضور در فرمانداری خواستار بازگشایی مغازه هایشان شدند و عنوان کردند تعطیلی طولانی مدت در حالی است که اصناف نیز با مشکلاتی نظیر اجاره مغازه، منزل، حقوق کارگر و غیره روبرو هستند.

۴


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا