اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40594 مورخ:[1400-01-16 14:53:01]
 تعطیلی واحدهای صنفی به غیر از رسته یک در قائم‌شهر
فرماندار قائم‌شهر اعلام کرد

تعطیلی واحدهای صنفی به غیر از رسته یک در قائم‌شهر

فرماندار قائم شهر گفت: به دلیل قرار گرفتن شهرستان قائم شهر در وضعیت قرمز کلیه واحدهای صنفی به جز رسته اول بمدت دو هفته تعطیل شد.

به گزارش مازند اصناف؛ یحیی یوسف پور در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان قائم شهر، اظهار کرد: تغيير وضعيت شهرستان از نارنجی به قرمز سبب اعمال مجدد محدوديت ها شده و کسبه غیر ضرور (رسته ۲ و ۳ و ۴) باید مغازه های خود را برای مدت دو هفته بصورت کامل تعطیل کنند.

وی با اشاره به پیک چهارم موج کرونا و درگیر بودن شهرستان به کرونای انگلیسی، خاطرنشان کرد: مجبوریم برای پیشگیری و مهار ویروس جهش یافته کرونای انگلیسی که قدرت انتشار و ابتلاء آن سریعتر و خطر مرگ بیشتری برای شهروندان دارد تدابیر سخت گیرانه ای را در نظر بگیریم.

فرماندار قائم شهر ادامه داد: مردم و کسبه همانند گذشته ما را در كنترل اين بيمارى يارى نموده و با مسئولین مرتبط و زحمتکشان کادر درمان همكارى نمايند تا با رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا بتوانیم با توكل به خدا از اين وضعيت نیز عبور نمائيم.

این مسئول بیان کرد: واحدهای صنفی رسته یک نیز تنها می توانند تا ساعت ۱۸ در شهرستان قائم شهر فعالیت کنند و بعد از آن بازار ها باید تعطیل باشد تا بتوانیم با  کمک همدیگر این بیماری را کنترل کنیم.

یوسف پور تصریح کرد: ورودی شهر نیز از امروز بصورت کاملا جدی توسط نیروی انتظامی کنترل می شود و خودروهای غیربومی در داخل شهر راه داده نمی شوند مگر با داشتن مجوزات لازم از فرمانداریهای شهر مبدا، امیدواریم مردم نیز به کمک ما بیایند تا بتوانیم جلوی شیوع بیشتر ین ویروس را در پیک چهارم بگیریم.


انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا