اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40585 مورخ:[1400-01-14 13:59:01]
نظارت از بازار مرغ در مازندران شبانه‌روزی می‌شود/ ارسال ۶۰درصد تولید مرغ به تهران
رئیس سازمان صمت مازندران:

نظارت از بازار مرغ در مازندران شبانه‌روزی می‌شود/ ارسال ۶۰درصد تولید مرغ به تهران

رئیس سازمان صمت مازندران با اشاره به وفور تولید مرغ در استان گفت: کمبودی در عرضه مرغ نداریم و نظارت‌ها در این بخش شبانه‌روزی می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو در گفت‌وگو با خبرنگار بازار با بیان اینکه نظارت بر بازار مرغ در استان مازندران تشدید شده است، اظهار داشت: با توجه به وفور تولید، کمبودی در عرضه مرغ در استان نداریم و با هر گونه تخلف برخورد می شود.

وی قیمت مرغ را با توجه به اعلام قرارگاه ساماندهی مرغ به ازای هر کیلوگرم ۲۴۹ هزار ریال اعلام کرد و گفت: فروش مرغ به قیمت بالاتر از این مبلغ تخلف بوده و با متخلفات برخورد می شود.

رئیس سازمان صمت مازندران با بیان اینکه طی یکماه گذشته بیش از ۶۰ میلیارد ریال جریمه برای ۱۶۰ واحد متخلف و فروشگاه و کشتارگاه های مرغ در استان اعمال شده است، افزود: نظارت از بازار به صورت شبانه روزی انجام می شود و از مردم درخواست داریم تخلفات را گزارش کنند.

وی میزان بازرسی از بازار مرغ را طی یکماه گذشته بیش از سه هزار و ۱۰۰ مورد بیان کرد و گفت: این بازرسی ها منجر به شناسایی ۱۶۰ متخلف شده است.

قوانلو با اشاره به تولید ۲۵۰ هزار تن در مرغ در استان گفت: سالانه حدود ۶۰ درصد از تولیدات به بازارهای حاشیه از جمله تهران ارسال می شود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا