اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40582 مورخ:[1400-01-11 19:32:01]
 روند صعودی قیمت دام ادامه دارد/قیمت 100 تا 150 هزار تومانی هر کیلو گوشت قرمز در مازندران
رئیس اتحادیه صنف قصابان مرکز مازندران:

روند صعودی قیمت دام ادامه دارد/قیمت 100 تا 150 هزار تومانی هر کیلو گوشت قرمز در مازندران

رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران گفت: در حال حاضر قیمت گوشت قرمز در بازار مازندران بسته به نوع دام بین 100 تا 150 هزار تومان است.

به گزارش مازند اصناف؛ سیدکاظم اصغرنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین تغییرات و وضعیت قیمت گوشت در آستانه 13 فرودین‌ماه روز طبیعت، اظهار کرد: کمبود عرضه مزغ در بازار موجب افزایش تقاضا در گوشت قرمز شده است.

وی افزود: از اواخر اسفندماه سال گذشته در پی افزایش چند برابری قیمت نهاده‌های دامی و طیور، افزایش قیمت دام را شاهد هستیم و همچنان نیز رو به صعود است.

رئیس اتحادیه صنف قصابان مرکز مازندران خاطرنشان کرد: این عوامل موجب شده است تا متعاقبا قیمت گوشت قرمز نیز در بازار یک روند افزایشی بگیرد.

این مسئول صنفی، ادامه داد: در حال حاضر قیمت هر کیلو گوشت میش از 100 الی 110 هزار تومان آغاز و تا قیمت 145 الی 150 هزار تومانی بره نیز می‌رسد.

اصغرنژاد اعلام کرد:قیمت هر کیلو گوشت گاوی طی روز جاری بین 100 تا 110 هزار تومان و قیمت هر کیلو گوشت گوساله نر تا 130 هزا رتومان هم می‌رسد.

وی متذکر شد: افزایش تقاضا طی روزهای اخیر به جهت نزدیکی به روز طبیعت را در بازارهای مازندران شاهد هستیم و امیدواریم در ادامه وضع به روال طبیعی تا قبل از آغاز ماه رمضان برگردد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا