اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40549 مورخ:[1399-12-26 22:15:01]
 کاهش قیمت موز در بازار/فعالیت میادین میوه مازندران در جمعه پایانی سال/بازار آرام و پرمیوه در انتظار خرید!
رئیس میدان مرکزی میوه و تره‌بار مرکز مازندران خبر داد

کاهش قیمت موز در بازار/فعالیت میادین میوه مازندران در جمعه پایانی سال/بازار آرام و پرمیوه در انتظار خرید!

رئیس میدان مرکزی میوه و تره‌بار مرکز مازندران از کاهش قیمت موز و آرامش نسبی بازار میوه در روزهای پایانی سال خبر داد و گفت: میادین میوه و تره بار در روز جمعه پایانی سال باز است و مردم نگرانی بابت تامین میوه نداشته باشند.

به گزارش مازند اصناف؛ امیرحسین فخرآوران در گفت‌وگو با خبرنگار ما از کاهش بیش از 15 هزار تومانی هر کیلو موز در میادین میوه و تره بار خبر داد.

وی افزود: قیمت امروز موز در میادین میوه و تره‌بار استان به کمتر از 30 هزار تومان رسید و با قیمت  28 تا 30 هزار تومان، خرید و فروش شد.

رئیس میدان مرکزی میوه و تره‌بار مرکز مازندران، خاطرنشان کرد: بازار میوه در روزهای پایانی سال متعادل است و آرامش نسبی بر بازار حاکم است.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار ساری، ادامه داد: هیچ مشکلی در تامین میوه شب عبد نداریم و تمامی میوه‌ها به وفور در بازار وجود دارد.

فخرآوران بیان کرد: قیمت امروز هر کیلو گوجه در میادین میوه استان 4 الی 4 هزار و 500 تومان، سیب دماوندی قرمز و سفید درجه یک 12 تا 13 هزار تومان، سیب مراغه 8 هزار و 500 تومان، پرتقال 10 هزار تومان، پرتقال خونی 12 هزار تومان، کیوی 15 هزار تومان، خیار درختی 6 هزار تومان و خیار محلی 10 هزار تومان است.

وی متذکر شد: میادین میوه و تره‌بار در جمعه پایانی سال باز است و مردم نگرانی بابت تامین میوه نداشته باشند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا