اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40532 مورخ:[1399-12-22 20:47:01]
 دولت اقدام‌‌ درستی برای مدیریت بازار درپیش بگیرد
نماینده ولی فقیه در مازندران:

دولت اقدام‌‌ درستی برای مدیریت بازار درپیش بگیرد

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: مجلس، دولت و بازاریان اقدام‌های درستی برای مدیریت بازار درپیش گیرند.

به گزارش مازند اصناف؛ آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در خطبه‌های مجازی نمازجمعه ساری با گرامیداشت بعثت پیامبر گرامی اسلام (ص)، از نبی مکرم اسلام به عنوان کلید رحمت الهی یاد کرد.

وی با بیان اینکه اسلام دین رحمت ورافت است، دفاع را امری طبیعی، عقلی و فطری برشمرد و گفت: رهایی مستضعفان از جمله دلایل جنگ‌های صدر اسلام بوده و در هیچ کدام از نبردها مسلمانان برای نبردها پیشگام نبودند بلکه به دفاع پرداخته اند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با عنوان اینکه مقابله به مثل و سرکوبی فتنه گران را از دیگر دلایل جنگ‌ها بوده است، گفت: هیچ دولت و حکومتی مقابل امنیت مردم ساکت نخواهد نشست.

محمدی لائینی از مسجد ضرار به عنوان پایگاهی برای منافقان دانست و گفت: پیامبر اقدام به تخریب این مسجد و پایگاه فساد کرده بود.

امام جمعه ساری همچنین با تبریک فرارسیدن ماه مبارک شعبان، آن را ماه معنویت دانست و گفت: باید از معنویت این ماه استفاده کنیم زیرا همه بیش از نیازداشتن به غذای جسمی به معنویت و غذای روح نیاز داریم.

وی با اشاره به گرانی‌ها و مشکلات اقتصادی در جامعه اظهار داشت: بارها مقام معظم رهبری به مسئولان تذکر دادند و توصیه کرد برای رفاه حال مردم، سیاست‌های درست اقتصادی درپیش گیرند و راهکارهایی برای تنظیم بازار و اجناس داشته باشند.

آیت الله محمدی لائینی با بیان اینکه گرانی‌ها ریشه در وجود واسطه‌ها ودلالان بین حلقه تولید ومصرف است، از مسئولان خواست تا جهادی عمل کنند و امیدواریم مجلس، دولت وبازاریان اقدام‌های درستی برای مدیریت بازار درپیش گیرند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید براینکه در روزهای پایانی سال باید به نیازمندان ومحرومان توجه بیشتری شود، گفت: بسیاری از خانوارها درپی شیوع کرونا دچار مشکلات اساسی شدند و مردم باید از نیازمندان دستگیری کنند.

این مسئول گفت: در روزهای پایانی سال لازم است طرح تنفسی برای رونق وبرکت بازار ایجاد شود زیرا این بازارها در طول سال و درپی شیوع کرونا آسیب دیدند و نظارت بر این بازار امری الزامی است.

امام جمعه ساری با اشاره به درپیش بودن انتخابات در سال ۱۴۰۰ گفت: باید از این نعمت و شرکت در انتخابات به بهترین نحو برای گزینش افراد اصلح بهره گرفت.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا