اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40528 مورخ:[1399-12-21 02:38:01]
کمبود کالا در بازار شب عید مازندران وجود ندارد

کمبود کالا در بازار شب عید مازندران وجود ندارد

استاندار مازندران با اظهار این که اجناس و کالاهای اساسی به اندازه کافی در سطح استان موجود است و در این ارتباط جای هیچ گونه نگرانی نیست ، گفت : تاکنون هیچ گزارشی از کمبود کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در بازار مازندران دریافت نشده است.

به گزارش مازند اصناف؛ احمد حسین زادگان  چهارشنبه شب در حاشیه افتتاح بزرگترین هایپر مارکت شمال کشور با محوریت شرکت آرین سینا در ساری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بر لزوم بازررسی مستمر بر قیمت کالاهای اساسی در استان تاکید کرد و افزود : با همکاری مردم و بازرسان  بازار شب عید بیش از پیش تحت نظارت قرار دارد.

نماینده عالی دولت در مازندران با تاکید بر این که با سوء استفاده کنندگان محصولات اساسی بدون هیچ تعارفی بشدت برخورد می شود ، بیان داشت : طرح نظارتی نوروز ۱۴۰۰ با هدف ایجاد آرامش در فضای روانی جامعه و جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت کالا و خدمات اجرا می شود.

حسین زادگان با ذکر این نکته که واحدهای تولیدی مستقر در مازندران اولویت توزیع محصولات تولیدیشان را برای مصرف کنندگان  استان با قیمت مناسب تر قرار داده اند، گفت : توزیع پرتقال و سیب به عنوان میوه های مهم در بازار شب عید نیز به اندازه کافی در استان وجود دارد که توزیع آن از بیست و پنجم اسفند آغاز می شود.

وی نظارت و بازرسی بر فروش محصولات غذایی در فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای را آسان تر دانست و گفت:  هر چه فروشگاه های بزرگ محصولات غذایی بیشتر شود ، علاوه بر ایجاد اشتغال قیمت ها نیز به مراتب به صرفه تر برای مردم است.

استاندار مازندران با بیان این که مردم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی ویروس کرونا بی تفاوت نشوند و این بیماری همچنان خطر جدی برای استان است، تصریح کرد: به هیچ عنوان نباید در این خصوص عادی انگاری شود.

فروشگاه هایپر مارکت آرین سینا ساری با مساحت هفت هزار متر مربع و اشتغالزایی ۸۸ نفر با سرمایه گذاری بیش از ۱۰۰میلیارد تومان در فاز اول به بهره برداری رسید.

طبق برنامه با تکمیل این پروژه در فاز دوم اشتغالزایی آن به ۴۴۰ نفر افزایش می باید ./ایرنا

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا