اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40525 مورخ:[1399-12-21 02:32:01]
شور و شوق نوروزی در بازارهای مازندران

شور و شوق نوروزی در بازارهای مازندران

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران مشکلی از لحاظ کمبود و تامین کالاهای نوروزی نیز در بازار وجود ندارد، گفت: با بیان اینکه شاهد شور و شوق در بازارهای نوروزی مازندران که تمام تاکید ما به مردم رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو امروز درباره وضعیت بازارهای نوروزی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار کرد: فعالیت بازارهای نوروزی در مازندران براساس رنگ‌بندی کرونایی است که در حال حاضر باتوجه به شرایط کنونی به جز چند شهر نارنجی مشولی وجود ندارد.


وی با اشاره به وجود شور و شوق در بازارهای نوروزی مازندران گفت: تمام تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی است؛ چرا که در اثر شلوغی ممکن است همه‌گیری بیماری را شاهد باشیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران افزود: امیدواریم با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی امسال عید خوبی
را شاهد باشیم.

 این مسؤول با تاکید بر ضرورت پرهیز از حضور در دورهمی‌های عید نوروز، خاطرنشان کرد: این مهم مصوبه مصوبه ستاد کرونا است تا از مردم درگیر این ویروس منحوس نشوند.

قوانلو گفت: مشکلی از لحاظ کمبود و تامین کالاهای نوروزی نیز در بازار وجود ندارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه ۳ هزار و ۸۷۶ واحد خبازی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند، اضافه کرد: طی این مدت ۳۷ هزار و ۱۷۹ بار از واحدهای خبازی سراسر استان بازرسی به‌عمل آمده که منجر به شناسایی ۳ هزار و ۸۷۶ واحد متخلف شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران یادآور شد: برای این واحدها پرونده تخلف به ارزش بیش از ۷۸ میلیارد ریال تشکیل شده است.

این مسؤول با اعلام اینکه تمامی پرونده‌های متشکله برای صدور رأی به شعب تعزیرات حکومتی ارسال شده است، خاطرنشان کرد: شهروندان مازندرانی می‌توانند گزارش‌های خود پیرامون تخلفات اقتصادی اعم از گران‌فروشی، عدم درج قیمت، احتکار، عرضه خارج از شبکه و سایر را به تلفن ۱۲۴ و یا سامانه www.۱۲۴.ir اعلام کنند.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا