اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40523 مورخ:[1399-12-20 16:32:01]
 طلا دوباره استارت گرانی زد/کاهش 70 درصدی مشتریان پایان سال بازار طلا
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران:

طلا دوباره استارت گرانی زد/کاهش 70 درصدی مشتریان پایان سال بازار طلا

محمدرضا نصیری با بیان اینکه در حالیکه قیمت طلا و سکه طی روزهای اخیر روند نزولی داشت اما به یکباره استارت تازه خود را برای افزایش قیمت آغاز کرد؛ گفت: هر مثقال طلا در بازار امروز با جهش قابل توجه بیش از 100 هزار تومانی به 4 میلیون و 453 هزار تومان رسید.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار کرد: در حالیکه قیمت طلا و سکه طی روزهای اخیر روند نزولی داشت، اما به یکباره از امروز، استارت تازه خود را برای افزایش قیمت آغاز کرده است.

وی افزود: قیمت هر گرم طلا از نرخ یک میلیون و 12 هزار تومانی روزهای پیشین اکنون و در بازار امروز به یک میلیون و 28 هزار تومان رسیده است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف طلا و جواهر مرکز مازندران، با اشاره به قیمت 4 میلیون و 350 هزار تومانی روز گذشته هر مثقال طلا، خاطرنشان کرد: هر مثقال طلا در بازار امروز با جهش قابل توجه بیش از 100 هزار تومانی به 4 میلیون و 453 هزار تومان رسید.

نصیری ادامه داد: دلار نیز در بازار امروز با قیمت 24 هزار و 700 تومان خرید و فروش شد.

وی بیان کرد: قیمت سکه امامی در حالی به 10 میلیون و 630 هزار تومان رسیده است که تغییر چندانی در مقایسه با رشد قیمت طلا نداشته است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف طلا و جواهر مرکز مازندران، افزود: نیم سکه نیز در بازار امروز 6 میلیون و 150 هزار تومان و ربع سکه 3 میلیون و 850 قیمت خورد.

نصیری از کاهش 70 درصدی مشتریان شب عید امسال بازار طلا به نسبت مدت مشابه سال‌های گذشته خبر داد و گفت: هر چند در شب عید، طلا از جمله کالاهای پر تقاضا محسوب نمی‌شود اما کاهش محسوس مشتریان در این ایام به نسبت روال گذشته مشهود است.

نصیری با بیان اینکه اکنون هنوز برای خرید طلا دیر نیست؛ گفت: افرادی که دارای سرمایه و صبر هستند، اکنون می‌توانند اقدام به خرید طلا به شرط نداشتن عجله برای تبدیل ریالی کنند؛ چرا که در شرایط فعلی بازدهی سود طلا کمی دراز مدت شده است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا