اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40491 مورخ:[1399-12-12 17:58:01]
قیمت طلا و دلار کاهش یافت/عقب‌گرد دوباره سکه به کانال 10 میلیون تومانی
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران:

قیمت طلا و دلار کاهش یافت/عقب‌گرد دوباره سکه به کانال 10 میلیون تومانی

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران از کاهش قیمت طلا و سکه طی روز جاری خبر داد و گفت: سکه امروز در بازار معاملات طلا با قیمت 10 میلیون و 900 هزار تومان دادوستد شد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین تغییرات بازار طلا و سکه طی روز جاری اظهار کرد: سکه در بازار امروز با عقب‌گرد از کانال 11 میلیون تومانی وارد کانال 10 میلیون تومانی شد.

وی افزود: سکه امروز در بازار معاملات طلا با قیمت 10 میلیون و 900 هزار تومان دادوستد شد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، خاطرنشان کرد: امروز قیمت‌ها در بازار طلا و سکه یک روند نزولی داشته است و این کاهش قیمت موجب شد تا قیمت نیم سکه به 6 میلیون و 300 هزار تومان و ربع سکه به 3 میلیون و 950 هزار تومان برسد.

این فعال صنفی بازار طلا، ادامه داد: هر مثقال طلا نیز در بازار امروز، 4 میلیون و 600 هزار تومان و هر گرم نیز یک میلیون و 59 هزار تومان در معاملات محاسبه شد.

نصیری بیان کرد: با آغاز این روند نزولی مجددا بازار معاملات با توجه به افزایش ریسک خرید مشتریان و ترس از زیان، راکد خواهد شد و از اعتماد مردم به بازار کاسته می‌شود.

وی اعلام کرد: اگر شنیده‌ها در خصوص زمزمه‌های بازگشت امریکا به برجام در عمل هم واقعیت داشته باشد، مطمئنا این روند کاهشی، ادامه خواهد داشت.

به گفته عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، حباب سکه اکنون و در بازار امروز به حدود 250 هزار تومان رسیده است.

گفتنی است دلار در بازار امروز 25 هزار و 200 تومان خریدوفروش شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , قیمت , طلا , دلار , سکه , بازار , مازندران , کاهش , برجام , مشتریان , قیمت , طلا , دلار , سکه , بازار , مازندران , کاهش , برجام , مشتریانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا