اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40488 مورخ:[1399-12-12 12:29:01]
پلمب روزانه ۲۱ واحد صنفی متخلف در مازندران
رئیس صمت مازندران خبر داد

پلمب روزانه ۲۱ واحد صنفی متخلف در مازندران

رئیس سازمان صمت مازندران با اشاره به تشدید نظارت ها و بازرسی بر اصناف در استان گفت: روزانه ۲۱ واحد صنفی متخلف در استان تعطیل می شود.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو در گفتگو با خبرنگار بازار با اشاره به تشدید نظارت و بازرسی بر اصناف در استان اظهار داشت: با تشدید نظارت و بازرسی بر اصناف، شمار تعطیلی واحدهای متخلف صنفی در روز به ۲۱ واحد افزایش یافته است.

وی میزان تعطیلی واحدها را قبل از تشدید نظارت ها روزانه شش واحد بیان کرد و گفت: در آستانه سال جدید و نوروز قرارگاه نظارت و بازرسی بر اصناف و واحدهای صنفی از نیمه بهمن ماه در استان فعال شده است.

وی همچنین از تشکیل گروه های بازرسی متعدد در شهرستان های مختلف برای نظارت بر اصناف و بازار خبر داد و گفت: هر شهرستان ها پنج گروه بازرسی شکل گرفته است.

قوانلو با بیان اینکه نظارت بر تمامی واحدهای صنفی از جمله خبازی ها در استان شتاب گرفته است، از کشف بیش از دو هزار کیسه آرد عرضه شده در خارج از شبکه در استان خبر داد و گفت: این واحد متخلف جریمه و به دستگاه های ذیربط معرفی شده است.

رئیس سازمان صمت مازندران برنامه ریزی برای تنظیم بازار میوه و مرکبات شب عید را از دیگر اقدامات برشمرد و گفت: حدود ۲۰ هزار تن میوه شب عید استان های مختلف توسط مازندران تامین خواهد شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا