اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40471 مورخ:[1399-12-09 15:43:01]
 آغاز طرح کشیک نوروزی از 16 اسفندماه در مازندران/کالاهای پرمصرف زیر ذره‌بین تعزیرات
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خبر داد

آغاز طرح کشیک نوروزی از 16 اسفندماه در مازندران/کالاهای پرمصرف زیر ذره‌بین تعزیرات

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از انجام طرح کشیک نوروزی با هدف تشدید نظارت و کنترل بر کالاهای پر تقاضا در بازار شب از نیمه دوم اسفندماه در مازندران خبر داد و گفت: با متخلفان برابر قانون، قاطعانه برخورد می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ یدالله ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از انجام طرح کشیک نوروزی با هدف تشدید نظارت و  کنترل بر کالاهای پر تقاضا در بازار شب از نیمه دوم اسفندماه در مازندران خبر داد.


وی افزود: طرح كشيک گشت‌های ويژه ايام نوروز در دو مرحله و با هدف كنترل و نظارت بر بازار از شانزدهم اسفندماه سال‌جاری در سطح استان آغاز می‌شود و تا پانزدهم فروردين سال 1400 ادامه دارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران، خاطرنشان کرد: اين گشت‌ها در راستای برنامه كشیک نوروزی و برای حمايت از حقوق مصرف كنندگان و شهروندان با مشارکت دستگاه‌های متولی نظیر سازمان صمت، اتاق‌های اصناف و علوم پزشکی تشكيل می‌شود و اين تیم نظارتی با رعايت موازين قانونی، وضعيت بازارها و مراكز عرضه مايحتاج پر تقاضای مردم را كنترل می‌كنند.

ملکی ادامه داد: در این طرح الویت نظارت بر کالاهای پر مصرف شب عید نظیر شیرینی، آجیل، میوه، پوشاک، کیف و کفش، مرغ و گوشت خواهد بود و بازدید از واحدهای زنجیره‌ای در الویت ما قرار دارد.

وی بیان کرد: بنا است در میادین مرکزی میوه و تره بار نیز با هماهنگی‌های انجام شده، قاضی کشیک شعبه تعزیرات حضور یابد و بلافاصله به شکایات رسیدگی شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران، عنوان کرد: بازرسی‌ها طی طرح کشیک نوروزی امسال تشدید خواهد شد و در هر شهرستان، قرارگاه نظارتی با حضور بازرسان در شیفت‌های مختلف تشکیل می‌شود.

ملکی متذکر شد: بازرسان ما در ساعات غیراداری نیز طی این ایام در بازار حضور دارند و پرونده‌ها در اسرع وقت رسیدگی و حکم صادر خواهد شد.

وی عدم درج قیمت و گران‌فروشی را از پر تکرار ترین تخلفات صنفی در مازندران برشمرد و گفت: بازرسان با حضور در سطح شهر و نظارت مداوم بر روند فعاليت صنوف و بازاريان، با متخلفان برخورد قانونی می‌کنند.

انتهای پیام/


» برچسب ها : , آغاز , طرح , کشیک , نوروزی , 16 اسفند , ماه , مازندران , تعزیرات , بازرسان , آغاز , طرح , کشیک , نوروزی , 16 اسفند , ماه , مازندران , تعزیرات , بازرسانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا