اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40470 مورخ:[1399-12-09 15:05:01]
پایین آمدن فتیله قیمت دلار و طلا در پی ریزش اونس/بازار معاملات جان گرفت
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران خبر داد

پایین آمدن فتیله قیمت دلار و طلا در پی ریزش اونس/بازار معاملات جان گرفت

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران از کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه طی روز جاری در پی ریزش اونس جهانی و کاهش نرخ ارز خبر داد و گفت: با ثبات نسبی بازار، اعتماد مردم افزایش پیدا کرده است و در نتیجه معاملات از رکود خارج شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما از کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه طی روز جاری در پی ریزش اونس جهانی و کاهش نرخ ارز خبر داد و اظهار کرد: روند صعودی قیمت‌ها متوقف شده است و آن چنان رشدی ندارد.

وی افزود: هر مثقال طلا در بازار امروز به 4 میلیون و 685 هزار تومان و هر گرم نیز یک میلیون و 80 هزار تومان رسید.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، خاطرنشان کرد: سکه امامی در معاملات امروز با قیمت 11 میلیون و 150 هزار تومان، نیم سکه 6 میلیون و 400 هزار تومان و ربع سکه با 4 میلیون و 100 هزار تومان دادوستد شد.

این فعال صنفی با بیان اینکه دلار در نمیه کانال 25 هزار تومانی قرار دارد؛ متذکر شد: اونس جهانی تقریبا 100 دلار پایین کشید و اگر اونس کاهش پیدا نمی‌کرد، هر مثقال طلا در بازار ایران اکنون در کانال 5 میلیون تومانی قرار داشت.

نصیری بیان کرد: وضعیت بازار کمی بهبود پیدا کرده است و خیلی بهتر از ماه‌های گذشته شده است و با ثبات نسبی بازار، اعتماد مردم افزایش پیدا کرده است و در نتیجه معاملات از رکود خارج شده است.

وی یادآور شد: سرمایه‌گذاری در بازار طلا در حال جان گرفتن است و این وضعیت بازار اگر دچار تغییرات نشود، شاهد افزایش معاملات در بازار خواهیم بود.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , قیمت , طلا , فروش , سکه , گرم , مثقال , دلار , بازار , مازندران , اونس , کاهش , قیمت , طلا , فروش , سکه , گرم , مثقال , دلار , بازار , مازندران , اونس , کاهشمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا