اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40439 مورخ:[1399-12-03 20:18:01]
۵۵ واحد صنفی متخلف کرونایی در جویبار پلمب شد

۵۵ واحد صنفی متخلف کرونایی در جویبار پلمب شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویبار گفت: با آغاز موج سوم شیوع ویروس کرونا ۵۵ واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح این شهرستان پلمب شد.

به گزارش مازند اصناف؛ بهرام عبدالله پور روز یک شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از معرفی ۸۸ واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی در سطح این شهرستان خبر داد و گفت: با آغاز موج سوم شیوع ویروس کرونا چهار تا ۶ تیم به صورت متغیر و مشترک از سطح بازار و اصناف این شهرستان در حال بازدید و سرکشی هستند.

وی با اعلام اینکه از ابتدای ورود مازندران به موج سوم همه گیری تاکنون یکهزار و ۲۶۱ مورد بازرسی از بازار و اصناف در سطح این شهرستان انجام شده است، گفت که به ۲۳۶ واحد هم تذکر کتبی ارسال شده است.

کاهش بستری بیماران کرونایی در جویبار

فرماندار شهرستان جویبار نیز به کاهش بستری بیماران کرونایی در بیمارستان عزیزی این شهرستان اشاره ای کرد و گفت: در ۲۴ ساعت گذشته فقط یک نفر به دلیل بیماری کرونا در بیمارستان این شهرستان بستری شد.

سید علی اسد با بیان اینکه تعداد بستری شدگان کرونایی در بیمارستان این شهرستان به نسبت ۲ هفته گذشته کاهشی بوده است، افزود: از هفته گذشته تا به امروز ۹ بیمار کرونایی در بیمارستان عزیزی این شهرستان بستری شده اند.

 وی با اعلام اینکه شهرستان جویبار همچنان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد، گفت: تنها راه رسیدن به شرایط مطلوب همکاری مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک و عدم حضور در تجمعات و مراسمات است.

فرماندار شهرستان جویبار با اعلام اینکه با رعایت مردم می توانیم به وضعیت مطلوب برسیم، گفت که از اصناف و مردم می خواهیم تا برای رسیدن به شرایط مطلوب نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی دقت نظر بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا