اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40335 مورخ:[1399-11-08 18:38:01]
صعود طلا ادامه دارد/بازار؛ خالی از خریدار
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران:

صعود طلا ادامه دارد/بازار؛ خالی از خریدار

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران از تداوم روند صعودی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه خبر داد و گفت: بازار این روزهای طلا خالی از مشتری است و عمده مراجع کنندگان فروشندگانی هستند که بدنبال جبران زیان خود هستند.

به گزارش مازند اصناف؛ ساری- محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگارما از تداوم روند صعودی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه خبر داد و اظهار کرد: طلا همچنان رو به بالا در حرکت است و بنظر می‌رسد این روند هر چند با شیب ملایم اما ادامه دار، تداوم د اشته باشد.


وی افزود: هر مثقال طلا در بازار امروز به 4 میلیون و 750 هزار تومان و هر گزم نیز یک میلیون و 72 هزار تومان رسید.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، خاطرنشان کرد: سکه امامی در معاملات امروز با قیمت 10 میلیون و 750 هزار تومان، نیم سکه 5 میلیون و 600 هزار تومان و ربع سکه با 3 میلیون و 800 هزار تومان دادوستد شد.

این فعال صنفی با اشاره به ورود دلار به کانال 24 هزار تومانی، گفت: بازار معاملات همچنان راکد است و خریداران از بازار عقب نشینی کرده‌اند.

به گفته نصیری، بازار این روزهای طلا خالی از مشتری است و عمده مراجع کنندگان فروشندگانی هستند که بدنبال جبران زیان خود هستند.

وی می‌گوید: دیگر کسی خبری از طلای نو نمی‌گیرد و اندک خریداران بازار بدنبال طلای آب شده و دست دوم هستند.

انتهای پیام/


» برچسب ها : , طلا , قیمت , سکه , دلار , بازار , مازندران , اصناف , خریدار , فروشنده , طلا , قیمت , سکه , دلار , بازار , مازندران , اصناف , خریدار , فروشندهمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا