اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40285 مورخ:[1399-11-02 19:05:01]
جزئیات حریق در الماس شهر ساری/ تلاش ۸۰ آتش‌نشان برای مهار آتش

جزئیات حریق در الماس شهر ساری/ تلاش ۸۰ آتش‌نشان برای مهار آتش

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری با بیان اینکه حریق از زمین خالی مجاور ساختمان الماس شهر آغاز شد و با وزش باد گسترش پیدا کرد، گفت: شدت این حریق در حدی بود که ۸۰ آتش‌نشان در مهار آن مشارکت داشتند.

به گزارش مازند اصناف؛ علی دومیرکلایی امروز درباره حریق در مجتمع تجاری الماس شهر ساری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: ساختمان تجاری الماس شهر ساری در جاده خزرآباد مرکز مازندران دچار حریق شد که بلافاصله ماموران آتش‌نشانی در محل حادثه حضور یافتند.

وی با اشاره به اینکه درحال حاضر این حریق مهار شد، افزود: سه نفر از ماموران آتش‌نشانی در حین مهار آتش، براثر ریزش آوار مصدوم شدند که به‌صورت سرپایی درمان شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری با بیان اینکه حریق از زمین خالی مجاور ساختمان الماس شهر آغاز شد و با وزش باد گسترش پیدا کرد.

دومیرکلایی اضافه کرد: این حریق با دود غلیظ بود و برای مهار آن بیش از ۸۰ مامور آتش‌نشان با ۱۰ خودروی اطفای حریق و دو دستگاه آب‌رسان حضور داشتند.

وی افزود: همکاران آتش‌نشانی قائم‌شهر نیز در مهار این حریق همکاری داشتند.

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری با تاکید بر اینکه دلیل و میزان خسارت دقیق این حریق در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: شدت این حریق خیلی زیاد بود و ساعت‌ها مهار ان به طول انجامید.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا