اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40280 مورخ:[1399-10-29 15:20:01]
تخلف آشکار یکی از مدیران اسبق جهاد کشاورزی مازندران+ تصویر

تخلف آشکار یکی از مدیران اسبق جهاد کشاورزی مازندران+ تصویر

اخیرا یکی از مدیران اسبق امور اراضی جهاد کشاورزی مازندران در اقدامی قابل تامل و تحت پوشش تولید کننده و در حقیقت به منظور تصرف اراضی ملی، بیش از ۲۵۰ اصله درخت، درختچه و پوشش گیاهی منطقه حفاظت شده محیط زیست واقع در منطقه "شش رودبار " سوادکوه را بصورت غیر مجاز قطع و اقدام به تسطیح اراضی ملی کرده است.

به گزارش مازند اصناف؛ اخیرا یکی از مدیران اسبق امور اراضی جهاد استان مازندران در اقدامی قابل تامل و تحت پوشش تولید کننده و در حقیقت به منظور تصرف اراضی ملی، بیش از ۲۵۰ اصله درخت، درختچه و پوشش گیاهی منطقه حفاظت شده محیط زیست واقع در منطقه "شش رودبار " سوادکوه را بصورت غیر مجاز قطع و اقدام به تسطیح اراضی ملی نموده است.

 این فرد به دلیل نفوذ و ارتباط با مدیران شهرستانی و استانی و با وجود داشتن بدهی بزرگ بانکی توانست در تخلفی آشکار چندین هکتار از اراضی ملی و حفاظت شده را به بهانه فعالیت اقتصادی تصاحب نموده و به ساخت و ساز غیر قانونی اقدام نماید.

این موضوع در حالی با غفلت مسئولان شهری و استانی رخ داده است که این اقدام مغایر با اصل ۵۰ قانون اساسی کشور در رابطه با حفاظت از محیط زیست است.


انتظار می رود با توجه به غفلت و بی توجهی مسئولان امر، این موضوع مورد توجه دستگاههای نظارتی و امنیتی قرار گرفته و دستگاه قضایی عاملان این فساد بزرگ را تحت تعقیب قرار دهد./بلاغ

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا