اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40250 مورخ:[1399-10-25 15:14:01]
۲۱ نانوایی متخلف کرونایی در ساری پلمب شد

۲۱ نانوایی متخلف کرونایی در ساری پلمب شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت که ۲۱ نانوایی در شهرستان ساری به خاطر نقض مقررات و پروتکل های بهداشتی ستاد مدیریت مقابله با کرونا پلمب شد.

به گزارش مازند اصناف؛ به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران ، حسن خیریانپور افزود که تیم نظارتی متشکل از کارشناسان شبکه بهداشت , اداره کل غله و خدمات بازرگانی , صنعت , معدن و تجارت و فرمانداری پس از بازدید از ۱۷۵ باب نانوایی ، متخلفان را شناسایی کردند.

وی تعداد کل نانوایی های شهرستان ساری را ۶۳۶ واحد اعلام کرد.

خیریانپور گفت که در بازدیدهای صورت گرفته ۲ کیلو مواد افزودنی غیر مجاز از واحدهای خبازی کشف و معدوم شد و تخلفات ۲۱ واحد خبازی در خصوص کسر سهیمه آرد از طریق مجاری ذیربط در حال پیگرد قانونی است.

معاون استاندار مازندران هشدار داد : بهسازی و نوسازی نانوایی ها ، ارتقاء کمی و کیفی نان ، رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی ابلاغی ستاد کرونا ، رعایت بهداشت فردی و بهداشت محیط نانوایی از جمله برنامه های مهم استان است که با بازرسی های مستمر و مداوم مورد نظارت و ارزیابی قرار می گیرد و با مصادیق تخلف بدون اغماض و به صورت جدی برخورد خواهد شد .

وی تاکید کرد : در شرایط موجود عدم رعایت پروتکل های بهداشتی سلامت و ایمنی مردم و جامعه را مخدوش می کند و موجب تشدید شیوع ویروس کرونا می شود و تخلف در این زمینه به هیچ وجه قابل اغماض نیست.

ساری از شهرستان های دارای وضعیت قرمز کرونایی مازندران است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا