اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40238 مورخ:[1399-10-24 13:44:01]
 بسته بودن بازار آمل تا تغییر وضعیت به نارنجی
رئیس اداره صنعت آمل خبر داد

بسته بودن بازار آمل تا تغییر وضعیت به نارنجی

رئیس صنعت معدن تجارت آمل از بسته بودن بازار این شهرستان به غیر از واحدهای یک تا تغییر شرایط و وضعیت به نارنجی خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد ابراهیمی در گفتگویی با اشاره به وضعیت قرمز در آمل اظهار کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا فعالیت کلیه واحدهای صنفی به غیر از واحدهای یک تا تغییر شرایط و وضعیت شهرستان آمل به نارنجی بسته خواهند بود.

وی با تاکید اینکه امروز و روز گذشته بیش از 50 واحد صنفی پلمب داشته‌ایم، عنوان کرد: از ابتدای آذر ماه 180 واحد صنفی و در دی ماه 125 واحد  پلمب شدند که بیشتر صنف های چون پوشاک، کیف و کفش وموبایل فروشی و ...به دلیل عدم رعایت ضوابط و مقررات ستاد ملی کرونا پلمب شدند.

رئیس اداره صنعت معدن تجارت آمل ادامه داد: 22 واحد عرضه ارزاق عمومی مانند نانوایی ها، خواروبار، لبنیات، قصابی ها و مرغ فروشی ها ، تعمیرگاه ها، لوازم یدکی فروش ها، مصالح فروشی ها، واحدهای خدماتی فنی  و ... گروه یک هستند باز خواهند بود.

این مسئول تصریح کرد: کمبود روغن مانند گذشته نیست، اما هنوز به روال عادی برنگشته است و 120 تن در دو سه روز گذشته وارد می شود.

ابراهیمی افزایش قیمت تخم مرغ را در سطح کلان خواند و افزود:بخاطر افزایش نهادهای دامی قیمتها افزایش چشمگیری داشته که این افزایش قیمت، تخم مرغ را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

وی خواستار رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم و اصناف شد و خاطر نشان کرد: از همه مشاغلی که در این مدت با وجود شرایط اقتصادی مقررات را اجرا کردند قدردانی می‌کنیم.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا