اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40237 مورخ:[1399-10-24 13:42:01]
ارسال 20 تن هزار پرتقال شب عید از مازندران به استان‌ها از بهمن ماه

ارسال 20 تن هزار پرتقال شب عید از مازندران به استان‌ها از بهمن ماه

مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران گفت: ارسال میوه شب عید به سراسر استان‌های کشور از ۱۰ تا ۱۵ بهمن ماه امسال خواهد بود که یک ماه زمان می‌برد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا شعبانی امروز درباره محصول مرکبات و ذخیره‌سازی ایام پایانی سال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: استان مازندران تامین‌کننده حدود ۲۰هزار تن از پرتقال پایان سال شده است.

وی با اشاره به اینکه قیمت پرتقال شب عید۱۰ هزار و ۵۰۰تومان اعلام شد، افزود: قرار است از باغداران به‌ازای هر کیلو ۱۰هزار تومان تحویل گرفته شود.

 

مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران با بیان اینکه باغدارانی که توان انجام ذخیره‌سازی را دارند در این طرح شرکت کنند، اضافه کرد: باغدارانی که قصد دارند در این طرح شرکت کرده و می‌توانند به اتحادیه باغداران در مرکز استان و یا شرکت‌های تعاونی در شهرستان‌های مازندران مراجعه کنند.

شعبانی با اعلام اینکه باغداران مازندران  از اول بهمن ماه حضور خود را قطعی کنند، تصریح کرد: ارسال میوه شب عید به سراسر استان‌های کشور از ۱۰ تا ۱۵ بهمن ماه امسال خواهد بود که یک ماه زمان می‌برد.

 

وی به کیفیت خوب محصولات مرکبات مازندران اشاره کرد و گفت: میزان تولید مرکبات استان مازندران ۲ میلیون و ۷۰۰هزار تن مرکبات است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا