اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40236 مورخ:[1399-10-24 13:38:01]
۱۶۶واحد صنفی متخلف کرونایی در آمل پلمب شد

۱۶۶واحد صنفی متخلف کرونایی در آمل پلمب شد

فرماندار شهرستان آمل گفت: طی سه روز گذشته با تشدید نظارت بر اجرای پروتکل بهداشتی پیشگیری از ویروس کرونا در اصناف این شهرستان، ۱۶۶ واحد صنفی متخلف پلمب شدند.

به گزارش مازند اصناف؛ علیرضا شریعت  در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به استمرار وضعیت قرمز کرونایی در شهرستان آمل نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی تشدید شد و بازرسی از مراکز تجمعی با گستردگی و سختگیری بیشتری در حال انجام است.

وی با بیان اینکه از روز شنبه تاکنون ۱۶۶ واحد صنفی متخلف کرونایی در سطح شهرستان پلمب شدند گفت: نظارت ها در سطح شهر ادامه خواهد داشت و با متخلفان به صورت جدی برخورد می شود.

فرماندار شهرستان آمل ادامه داد: در حال حاضر تنها مشاغل سطح یک حق فعالیت دارند و با توجه به وضعیت قرمز کرونایی به فروشگاه های بزرگ هم تذکرهای لازم داده شد تا با نیمی از ظرفیت به مردم سرویس ارائه دهند و تجمع بیش از میزان هشدار به معنای تجاوز از محدودیت های کرونایی محسوب می شود.

شریعت تنها راه برون رفت از شرایط قرمز کرونایی را اجرای سختگیرانه محدودیت های دانست و افزود: در همین راستا برای اجرای این محدودیت ها با هیچ نهاد ، اداره و صنفی تعارف نخواهیم داشت و همه باید به اجرای محدودیت ها پایبند باشند.

وی با بیان اینکه با هرگونه تجمعی در سطح شهرستان برخورد خواهد شد گفت: آرامستان های شهرستان نیز تعطیل است و تعداد محدودی از نزدیکان متوفی می توانند هنگام خاکسپاری با رعایت فاصله اجتماعی حضور در مکان آرامستان حضور داشته باشند و حق برپایی هیچگونه مراسمی را نخواهند داشت.

نماینده عالی دولت در شهرستان از مردم خواست در رعایت پروتکل های بهداشتی بیشتر همکاری کنند تا به زودی  شاهد کاهش روند ابتلا به ویروس کرونا  و همچنین بازگشایی اصناف باشیم.

در حال حاضر یک هزار و ۳۷۳ بیمار کووید-۱۹در بیمارستان های سطح استان مازندران بستری هستند که از این تعداد حدود۲۴۰ بیمار کرونایی در بیمارستان های آمل تحت درمان می باشند.

همچنین از مجموع ۲۲ شهرستان مازندران پنج شهرستان آمل ، ساری ، نکاء، قائمشهر و فریدونکنار وضعیت قرمز کرونایی دارند و باقی نیز در شرایط نارنجی به سر می برند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا