اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40232 مورخ:[1399-10-22 22:34:01]
۲۱ واحد صنفی متخلف کرونایی در قائمشهر پلمب شدند

۲۱ واحد صنفی متخلف کرونایی در قائمشهر پلمب شدند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با تشدید نظارت بر اجرای پروتکل بهداشتی پیشگیری از ویروس کرونا در اصناف ۲۱ واحد صنفی متخلف در سطح این شهرستان پلمب شدند.

به گزارش مازند اصناف؛ مجید ابراهیم‌نژاد  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بر ضرورت اجرای کامل محدودیت های ستاد ملی در وضعیت قرمز کرونایی تاکید کرد و افزود: برای ما حفظ جان و سلامت مردم مهم است، بنابراین از کسبه ها خواسته ایم که شرایط کنونی را درک کنند تا هر چه زودتر بتوانیم از این وضعیت قرمز خارج شویم.

وی خواستار همکاری بیشتر اصناف در اجرای مصوبات ستاد مقابله با ویروس کرونا شد و گفت: در حال حاضر تنها مشاغل سطح یک حق فعالیت دارند و با توجه به وضعیت قرمز کرونایی به فروشگاه های بزرگ هم تذکرهای لازم را داده ایم تا با ۶۰ درصد ظرفیت به مردم سرویس ارائه دهند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت اخیر به ۴۲ مورد از اصناف و بازاریان تذکرهای لازم را ارائه داده ایم، اظهار داشت: واحدهای صنفی که به دلیل بی توجهی به پروتکل‌های بهداشتی پلمب شوند، تا پایان محدودیت ها در وضعیت پلمب به سر خواهند برد. 

ابراهیم نژاد در پایان با بیان اینکه ۱۳ تیم گشت متشکل از صنعت، اصناف، بهداشت و نیروی انتظامی در سطح شهر در حال گشت زنی هستند، افزود: از اصناف و بازاریان انتظار داریم تا طبق دستورالعمل های ستاد ملی کرونا با ما همکاری های لازم را داشته باشند تا بتوانیم با همکاری هم از وضعیت قرمز کرونایی خارج و این شهرستان را به وضعیت نارنجی برسانیم.

به اعتراض در بین برخی از کسبه ها و بازاریان به دلیل آسیبی که در این روزهای کرونایی دیده اند وجود داشت، افزود: بلافاصله جلسه ایی با حضور نمایندگان اصناف، بازاریان و فرماندار برگزار شد.

بر اساس ارزیابی جدید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که روز جمعه هفته گذشته اعلام شد، شهرستان قائمشهر به همراه چهار شهرستان دیگر در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت . با توجه به وضعیت قرمز کرونایی در سطح این شهرستان از روز یک شنبه ( ۲۱ دی ماه) اعمال محدودیت های کرونایی در گروه مشاغل دو، سه و چهار به مدت یک هفته آغاز و تنها مشاغل گروه یک حق فعالیت دارند.


انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا