اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40217 مورخ:[1399-10-14 14:05:01]
 لِه شدن کسبه زیر پای محدودیت‌های کرونایی/مشارکت 98 درصدی اصناف رامسر در اجرای محدودیت‌های جدید
رئیس اتاق اصناف رامسر اعلام کرد

لِه شدن کسبه زیر پای محدودیت‌های کرونایی/مشارکت 98 درصدی اصناف رامسر در اجرای محدودیت‌های جدید

رئیس اتاق اصناف رامسر با بیان اینکه کسبه زیر پای محدودیت‌های کرونایی، لِه شده‌اند و به خاطر همین تعطیلی‌ها، کسبه دارد تاوان سختی می‌دهند؛ گفت: نزدیک به 98 درصد اصناف مشمول رامسر، در اجرای محدودیت‌ها مشارکت و همراهی کردند.

به گزارش مازند اصناف؛ بهمن جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت بازار رامسر پس از آغاز محدودیت‌های جدید کرونایی در شهرهای قرمز مازندران، اظهار کرد: از روز گذشته، محدودیت‌های جدید کرونایی در رامسر که یکی از 4 شهر قرمز استان بوده، آغاز شده است.

وی افزود: طی محدودیت‌های جدید اعلام شده تنها مشاغل سطح یک مجاز به بازگشایی واحدهای صنفی خود هستند و مشاغل سطح دو، سه و چهار مجاز به بازگشایی واحدهای صنفی خود تا پایان شرایط قرمز، نیستند.

رئیس اتاق اصناف رامسر، خاطرنشان کرد: وضعیت کسبی در رامسر راکد و شرایط برای کسبه و فعالین صنفی در دوران کرونا بسیار سخت شده است.

جعفری ادامه داد: به زبان عامیانه، کسبه زیر پای محدودیت‌های کرونایی، لِه شده‌اند و به خاطر همین تعطیلی‌ها، کسبه دارد تاوان سختی می‌دهند.

وی بیان کرد: کسبه رامسر شدیداً از سرگیری مجدد محدودیت‌ها گله‌مندند و واقعا تعطیلی‌های پی در پی و عدم فعالیت صنفی، آن‌ها را در بازپرداخت هزینه‌ها و گذران زندگی با مشکل مواجه کرده است.

رئیس اتاق اصناف رامسر، تاکید کرد: با همه این مشکلات و گله‌مندی‌ها، نزدیک به 98 درصد اصناف مشمول رامسر، در اجرای محدودیت‌ها مشارکت و همراهی کردند.

جعفری ابراز امیدواری کرد شرایط کرونایی قرمز رامسر با همراهی و رعایت بیشتر مردم، به نارنجی و زرد تغییر یابد تا شرایط مساعدتری برای اصناف رقم بخورد.

به گفته وی، 5 هزار و 500 واحد صنفی در رامسر مشغول فعالیت هستند که تعداد قابل توجهی از این عدد، جزو سطوح دو، سه و چهار قرار دارند که معیشت‌شان در روزگار سختی قرار دارد.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , جعفری , اصناف , رامسر , تعطیلی , قرمز , کرونا , گله مندی , مشارکت , جعفری , اصناف , رامسر , تعطیلی , قرمز , کرونا , گله مندی , مشارکتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا