اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40204 مورخ:[1399-10-13 12:07:01]
دریافت سود و سفارش فروش ارتباطی با کدبورسی برای سهام عدالت ندارد/ سود واریز می‌شود

دریافت سود و سفارش فروش ارتباطی با کدبورسی برای سهام عدالت ندارد/ سود واریز می‌شود

رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور گفت: دریافت کد بورسی برای معامله در بورس است درحالی‌که مردم مسن و روستایی نیازی به کدمعاملاتی ندارند و سود سهام عدالت ازطریق شماره شبا به حساب سهام‌داران واریز خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف؛ عسکر توکلی رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور امروز درباره آخرین وضعیت سهام‌داران  سهام عدالت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار کرد: این روزها خبرهایی شنیده می‌شود و به سهام‌داران تاکید می‌شود که لازم است برای دریافت سود سهام عدالت کدبورسی دریافت کنند.

وی افزود: دریافت کد بورسی برای معامله در بورس است در حالی‌که مردم مسن و روستایی نیازی به کدمعاملاتی ندارند و سود سهام عدالت ازطریق شماره شبا به حساب سهام‌داران واریز خواهد شد.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور بیان کرد: در روزهایی که شاهد تشدید ویروس کرونا و همچنین اجرای محدودیت تردد هستیم اینکه مردم درگیر حضور در دفاتر پیشخوان و مراجعه به کارگزاری شوند نگران‌کننده است درحالی‌که اصلا لزومی ندارد ولی برخی سهام‌داران تصور می‌کنند اگر به دفاتر و یا دفاتر پیشخوان مراجعه کنند وضعیت بهتر می‌شود. 

توکلی با اعلام اینکه سودهای سهام عدالت از سوی شرکت‌ها در حال واریز شدن است، تصریح کرد: البته مبالغ آن مشخص نیست اما تا اسفند ماه به حساب سهام‌داران واریز خواهد شد.

وی اظهار کرد: با وجود توصیه‌های لازم در ارتباط با پرهیز از فروش سهام عدالت تا قبل از مشخص شدن ارزش واقعی سهام تعداد زیادی برای فروش سهام عدالت اقدام کردند که همچنان تأکید ما هم به سهام‌دارانی که روش مستقیم و غیرمستقیم را انتخاب کردند این است که در فروش سهام عدالت عجله‌ای نکنند تا ارزش واقعی سهام مشخص شود.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور در پایان گفت: سهام عدالت در آینده برای امور روزانه، ضمانت نامه بانکی، تضامین و سپرده استفاده خواهد شد که در واقع فرصت بسیار خوبی برای سهام‌داران است که ضرورت دارد از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا